Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Obnovitelná energie a úspory energie
Archiv zpráv od 24.4.2016 do 15.6.2016

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

15.6.2016
ROCKWOOL, a.s.

Prestižní mezinárodní konference Central Europe towards Sustainable Building 2016 (CESB) míří do Prahy. Konference CESB s podtitulem „Innovation for Sustainable Building“ se uskuteční 22. – 24. června.

14.6.2016

Program Nová zelená úsporám (NZÚ), ve kterém mohou majitelé rodinných domů a pražských bytových domů získávat dotace zejména na zateplení, by se mohl otevřít i veřejným budovám.

14.6.2016
THERMO/SOLAR Žiar s.r.o.

Tretie kolo projektu Zelená domácnostiam, v ktorom sa záujemcovia o poukážky na podporu pre Obnoviteľné zdroje energie (OZE) registrujú na stránkach SIEA (Slovenská inovačná a energetická agentúra) bude spustené v druhej polovici júna 2016.

1.6.2016
ROCKWOOL, a.s.

Bohumínský závod ROCKWOOL, výrobce tepelně izolačních a protipožárních izolací z kamenné vlny, investoval 60 milionů Kč do snížení emisí oxidů síry a plynných složek spalin. Nové technologie a zařízení přispěly k poklesu hodnot emisí u některých složek spalin až o 50 %.

30.5.2016
Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o.

Pro obce, které usilují o ekonomický růst při minimálních environmentálních dopadech, je oblastní topný a chladicí systém smysluplnou volbou. Inspirujte se naší Příručkou oblastního zásobování energií.

27.5.2016
THERMO/SOLAR Žiar s.r.o.

Poukážky na podporu pre Obnoviteľné zdroje energie (OZE) spustili boom záujmu o slnečné kolektory. Laická verejnosť však často nemá reálne predstavy a informácie, čo možno od nich očakávať a kedy sú naozaj výhodné.

12.5.2016
ABF, a.s.

V pořadí sedmadvacátý ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH, který se uskuteční ve dnech 20. až 24. září na ploše areálu PVA EXPO PRAHA, bude mít bohatý a nabitý program, v němž bude vůbec poprvé zahrnuta koncepce různých denních témat, včetně tematických odborných konferencí a specializované poradny.

12.5.2016
Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií VUT v Brně

Letos se na konferenci dostaví např. jedna z největších kapacit na poli elektrochemie profesor Vanýsek z Northern Illinois University, USA, nebo zástupci Solární asociace a Česká fotovoltaické asociace.

11.5.2016
Česká peleta, z.s.p.o.

Kotlíkové dotace mohou letos zásadně zamíchat s poměrem uhlí, plynu a dřeva v českých domácnostech. Řada lidí využije štědrý příspěvek až 127,5 tisíc Kč na nákup kvalitnějšího kotle, než plánovali. A zvažují i změnu paliva. Nejvíce se zajímají o budoucnost - kterého topiva bude v Česku bezpečně dostatek?

11.5.2016
THERMO/SOLAR Žiar s.r.o.

Záujemcovia o poukážky na podporu pre Obnoviteľné zdroje energie (OZE) sa často dopúšťajú chýb, ktoré diskvalifikujú ich snahu a preto poukážky nezískajú. Neúspech, či neuplatnenie si poukážky v niektorom kole neznamená, že sa nemôže uchádzač zúčastniť ďalšieho kola.

6.5.2016
MEIBES s.r.o.

Na letošním 23. ročníku výstavy Infotherma 2016, bodovala společnost MEIBES se svou metodou absorpčního chlazení. Oficiální vyhlášení a předávání cen proběhlo 18. ledna v Ostravě.

2.5.2016
Cech topenářů a instalatérů ČR

Udělování značky souvisí se snahou o rozvoj oboru TZB a podporu svých členů CTI ČR v jejich podnikání.

28.4.2016
Raiffeisen stavební spořitelna a.s.

Novinky a trendy v oblastech moderního a inteligentního bydlení na jednom místě představí unikátní roadshow Raiffeisen stavební spořitelny „Vezeme vám lepší bydlení“, která odstartovala 26. dubna a zavítá do 20 měst České republiky. Trendy přiveze ve speciálně upraveném kamionu.

24.4.2016
Haidy a.s.

Roadshow, s podnázvem – Vezeme vám lepší bydlení, bude probíhat od 26. dubna až do 10. června. Budou zde prezentovány současné trendy moderního bydlení, návštěvníci si zde budou moci zasoutěžit a užít si program pro celou rodinu.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama