Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Obnovitelná energie a úspory energie
Archiv zpráv od 19.1.2016 do 29.2.2016

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

29.2.2016
Bosch Termotechnika s.r.o. , obchodní divize Buderus

Spotřeba teplé vody ve zdravotnických zařízeních bývá obrovská, což při rostoucích cenách energií přidělává vrásky na čele vedení nemocnic. Tam, kde je to možné, se proto vyplatí instalovat solární kolektory a po větší část roku pokrýt potřebu tepla na přípravu teplé vody využitím energie slunce. Manažerům nemocnic se potom lépe dýchá.

18.2.2016
Reed Exhibitions Italia

40. ročník veletrhu (15.-18.3.2016, výstaviště Fiera Milano) nabízí pod společným mottem „Global Comfort Technology“ vyčerpávající přehled nejlepších produktů ve čtyřech základních kategoriích: vytápění, chlazení, voda a energie.

15.2.2016
Bosch Termotechnika s.r.o. , obchodní divize Buderus

Na nedostatečně velkém prostoru si už vylámala zuby spousta bezvadných řešení. Kotelna Geofyzikálního ústavu byla v tomto směru mimořádnou výzvou a nutno uznat, že dodavatel se s ní vypořádal na výbornou.

5.2.2016
THERMO/SOLAR Žiar s.r.o.

Vsaďte na istotu – slnečné kolektory z THERMO|SOLARU nesklamú. Rebríček najpredávanejších slnečných kolektorov na Slovensku dlhodobo vedie plochý slnečný kolektor TS 300 z produkcie THERMO|SOLAR Žiar, s. r. o.

1.2.2016
Bosch Termotechnika s.r.o. , obchodní divize Buderus

Administrativní budovy v Karlíně rostou jak houby po dešti a s každou další se zvyšuje tlak na jejich technologickou úroveň.

29.1.2016
THERMO/SOLAR Žiar s.r.o.

Poukážky na podporu pre Obnoviteľné zdroje energie (OZE), ktoré štát poskytuje občanom prostredníctvom SIEA (Slovenská inovačná a energetická agentúra), až do výšky 50 % z nákladov na ich inštaláciu, konečne rozprúdili trh s týmito zariadeniami.

25.1.2016
Bosch Termotechnika s.r.o. , obchodní divize Buderus

Být energeticky soběstačným je snem snad každého. Místní klimatické podmínky tomu sice příliš nakloněny nejsou, ale přesto existují objekty, které si alespoň část energie vyrábějí samy, tak jako bytový dům v Tomanově ulici v Lounech.

22.1.2016
Veletrhy Brno, a.s.

Termín konání letošních Stavebních veletrhů na Výstavišti v Brně je od středy 20. do soboty 23. dubna. Dřívější přihlášení na veletrh přináší vystavovatelům větší možnost výběru plochy.

22.1.2016
Wolf Česká republika s.r.o.

Efektivita je při vytápění velmi důležitá, jelikož přináší pozitiva spojená s tím, že můžeme získat teplo, které je levné. To samozřejmě znamená výrazné snižování nákladů, bez obav z toho, že by byl dotčený náš celkový komfort spojený s bydlením.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama