Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Obnovitelná energie a úspory energie
Archiv zpráv od 26.1.2016 do 7.3.2016

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

7.3.2016
Bosch Termotechnika s.r.o. , obchodní divize Buderus

Tlak na snižování provozních nákladů je všeobecný, tedy alespoň tam, kde je rozumný vlastník.

4.3.2016
Fronius Česká republika s.r.o.

Fronius a Victron Energy v rámci svého partnerství vzájemně sladili části svého výrobního portfolia. Pomocí invertorů/nabíječů a regulátorů nabíjení od nizozemských energetických specialistů lze proud vyrobený ve střídačích Fronius dočasně uskladnit v akumulátorech.

29.2.2016
MDL Expo, s.r.o.

Některé stánky již v tichosti čekají na své návštěvníky, někde se ještě pilně pracuje. Aqua-therm Praha proběhne 1. - 4. 3. 2016 od 10 do 18 hod. DOPROVODNÝ PROGRAM probíhá po celou dobu veletrhu.

29.2.2016
Bosch Termotechnika s.r.o. , obchodní divize Buderus

Spotřeba teplé vody ve zdravotnických zařízeních bývá obrovská, což při rostoucích cenách energií přidělává vrásky na čele vedení nemocnic. Tam, kde je to možné, se proto vyplatí instalovat solární kolektory a po větší část roku pokrýt potřebu tepla na přípravu teplé vody využitím energie slunce. Manažerům nemocnic se potom lépe dýchá.

18.2.2016
Reed Exhibitions Italia

40. ročník veletrhu (15.-18.3.2016, výstaviště Fiera Milano) nabízí pod společným mottem „Global Comfort Technology“ vyčerpávající přehled nejlepších produktů ve čtyřech základních kategoriích: vytápění, chlazení, voda a energie.

15.2.2016
Bosch Termotechnika s.r.o. , obchodní divize Buderus

Na nedostatečně velkém prostoru si už vylámala zuby spousta bezvadných řešení. Kotelna Geofyzikálního ústavu byla v tomto směru mimořádnou výzvou a nutno uznat, že dodavatel se s ní vypořádal na výbornou.

5.2.2016
THERMO/SOLAR Žiar s.r.o.

Vsaďte na istotu – slnečné kolektory z THERMO|SOLARU nesklamú. Rebríček najpredávanejších slnečných kolektorov na Slovensku dlhodobo vedie plochý slnečný kolektor TS 300 z produkcie THERMO|SOLAR Žiar, s. r. o.

1.2.2016
Bosch Termotechnika s.r.o. , obchodní divize Buderus

Administrativní budovy v Karlíně rostou jak houby po dešti a s každou další se zvyšuje tlak na jejich technologickou úroveň.

29.1.2016
THERMO/SOLAR Žiar s.r.o.

Poukážky na podporu pre Obnoviteľné zdroje energie (OZE), ktoré štát poskytuje občanom prostredníctvom SIEA (Slovenská inovačná a energetická agentúra), až do výšky 50 % z nákladov na ich inštaláciu, konečne rozprúdili trh s týmito zariadeniami.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama