Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Obnovitelná energie a úspory energie
Archiv zpráv od 24.4.2017 do 22.6.2017

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

11.6.2017
Česká agentura na podporu obchodu / CzechTrade

Britská pobočka agentury na podporu exportu CzechTrade zorganizovala český pavilon na konferenci All Energy, největší akci týkající se obnovitelné energetiky ve Spojeném království.

8.6.2017

Seminář zaměřený na zvýšení energetické soběstačnosti obcí pomocí záložních a obnovitelných zdrojů energie je určený pro starosty a zastupitele. Pořadatelem je UCEEB ČVUT.

Malý tlakový zásobníkový ohřívač pod odběrné místo typ SHU
5.6.2017
STIEBEL ELTRON spol. s r.o.

Firma CAD Studio a.s. navázala úzkou spolupráci se společností STIEBEL ELTRON spol. s.r.o., která je jedním z předních výrobců v oblasti obnovitelných energií, ohřevu vody a vytápění.

Tipy na úsporu energie sledujte na www.blog.24hoursofsun.com
26.5.2017
Fronius Česká republika s.r.o.

Technický tip: systémy ostatních výrobců lze snadno integrovat do systému Fronius FV pomocí zařízení Fronius Datamanager Box a Fronius Smart Meter. Výsledkem je možnost vizualizace kombinovaných výrobních dat ve Fronius Solar.web.

Solar KERBEROS je systém pro efektivní využívání sluneční energie
16.5.2017
SOLAR KERBEROS - UNITES Systems

Našli jsme pro vás partnery – poradce, kteří dotace vyřídí za vás. Ve většině případů nemusí váš dům ani navštívit, a tak se nebojte oslovit i vzdálenější poradce.

7.5.2017
SOLAR KERBEROS - UNITES Systems

Školení je určeno pro pro energetické experty, auditory, projektanty a montážní firmy a je zdarma. Zazní argumenty pro fotovoltaický ohřev vody, popíšeme systém technické podpory a možnosti využití dotací.

Společnost Fronius představí návštěvníkům veletrhu také online nástroj Solar.configurator, pomocí kterého lze fotovoltaické systémy zcela přesně dimenzovat
5.5.2017
Fronius Česká republika s.r.o.

Ve dnech 31. 5 až 2. 6 představí společnost Fronius v Mnichově na veletrhu Intersolar 2017, který je světovým odborným veletrhem solárního hospodářství, svoji nabídku pro inteligentní a efektivní získávání energie.

4.5.2017
redakce

Výpočty jsou jednou z nejnavštěvovanějších částí TZB-info. Upravili jsme filtry, přidali obrázky a věříme, že vás nová podoba potěší (ačkoliv víme, že to bude chtít možná trochu času).

24.4.2017
Cech topenářů a instalatérů ČR

26. a 27. dubna 2017 jste srdečně zváni na přednášky o tepelných čerpadlech, instalaci plynových spotřebičů, oběhových čerpadlech a vytápění. Vstup zdarma na základě registrace.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama