Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Obnovitelná energie a úspory energie
Archiv zpráv od 7.2.2017 do 3.4.2017

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

1.3.2017
Obchodní zastoupení Messe Frankfurt pro ČR a SR

Komplexní přehled nejnovějších produktů a inovací v sektoru vybavení koupelen, technických zařízení budov, klimatizací a obnovitelných zdrojů energie představí ve dnech 14. až 18. března 2017 ve Frankfurtu nad Mohanem veletrh ISH.

21.2.2017
Energy Centre České Budějovice

Energy Centre České Budějovice pořádá v pátek 3. a v sobotu 4. března jednodenní autobusové zájezdy na Veletrh úspor energie, který se každoročně koná v hornorakouském Welsu. Zájezd je vhodný jak pro odborníky, tak pro širokou veřejnost i rodiny s dětmi.

17.2.2017

V lednu 2017 proběhl 24. ročník ostravské mezinárodní výstavy Infotherma. Výstava Infotherma je přehlídkou domácích i zahraničních novinek z oboru vytápění, úspory energií, obnovitelných zdrojů, ale i přípravy teplé vody, vzduchotechniky a dalších.

13.2.2017
Cech topenářů a instalatérů ČR

V manuálu najdete např. Jak zajistit, aby pro zákazníka platily mé obchodní podmínky? Jak dlouho ručím za jakost prodaného zboží? Detaily ke smlouvám uzavřeným přes internet, telefonicky nebo písemně.

13.2.2017
Anylopex plus s.r.o. - AG Grant.cz, AG Energy.cz, AG Projekt.cz

Podmínky dotace, míra podpory, pravidla a základní informace o dotačním titulu Úspory energie II. vyhlášeném MPO v rámci OPPIK. Nabídka společnosti AG Grant.cz - dotace na klíč.

13.2.2017
THERMO/SOLAR Žiar s.r.o.

Tohtoročná náročná zima preverila kvalitu a spoľahlivosť slnečných kolektorov inštalovaných na rodinných domoch i priemyselných objektoch. Medzi najkvalitnejšie patria ploché slnečné kolektory vyrábané firmou THERMO|SOLAR Žiar, s. r. o., Žiar nad Hronom.

11.2.2017
Tepelná čerpadla Vaillant

Značka Vaillant je předním výrobcem tepelné techniky nejen v České republice. Letos oslaví již 25 let svého působení na českém trhu.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama