Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Obnovitelná energie a úspory energie
Archiv zpráv od 30.8.2021 do 6.12.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

3.12.2021
ACOND a.s.

Nejnovější technologie pronikají i do oblasti tepelných čerpadel, kde usnadňují nejen jejich obsluhu a zvyšují tak uživatelský komfort, ale zároveň umožňují snadnější řešení případných problémů.

26.11.2021
ACOND a.s.

Jeden z nejčastějších problémů u tepelných čerpadel je jejich častá hlučnost. Tomuto nepříjemnému jevu se přitom dá snadno vyhnout. Podle čeho tedy lze příliš hlasité čerpadlo dopředu odhalit?

24.11.2021
ATREA s.r.o.

Ve čtvrtek 4. listopadu byly v Praze vyhlášeny výsledky soutěže Adapterra Awards. Z více než stovky přihlášených, si ocenění odneslo osm projektů reagujících na problémy spojené se změnou klimatu.

8.11.2021
ACOND a.s.

Tepelné čerpadlo je považováno za jeden z nejekonomičtějších a nejekologičtějších způsobů vytápění. Jedním z prvků, který má na jeho efektivitu a šetrnost vůči životnímu prostředí určující vliv, je použitý druh chladiva.

30.10.2021
ACOND a.s.

Správně dimenzované komponenty zásadně ovlivňují kvalitu a spolehlivý chod tepelného čerpadla, ty nevhodné zase mohou výrazně zkrátit jeho životnost. Které patří k těm nejdůležitějším?

23.10.2021
Stance Communications, s.r.o.

Skupinu Ekocesta, a.s., která sdružuje firmy Solidsun, Sysel Energie, SunMonitor a Energo Calc, nově zastupuje PR agentura Stance Communications, jež jí bude zajišťovat komplexní služby v oblasti public relations včetně přípravy komunikační strategie a media relations.

12.10.2021
Woltair

Moderní řešení v podobě fotovoltaických panelů se na střechách rodinných domů objevuje více než dříve. České rodiny již vědí, že jim systém přinese nezávislost, svobodu, udržitelnost a úsporu.

Tepelné čerpadlo ACOND PRO R
2.10.2021
ACOND a.s.

Jedním z nejdůležitějších parametrů, které je u tepelného čerpadla vhodné sledovat, je jeho tichý chod. Ten číselně definuje právě hodnota akustického výkonu.

23.9.2021
Thermo-control CZ s.r.o.

SALUS Smart Home je řešení, které pomáhá nejen pohodlně žít, ale také šetřit peníze. S vhodně nastavenými pravidly OneTouch přizpůsobí práci domácích zařízení dle potřeb členů domácnosti.

23.9.2021
bezDodavatele a.s.

Zvolte správnou sazbu nebo si ji rovnou vyrábějte sami. Společnost bezDodavatele Vám radí jak na to!

14.9.2021
SOLIDSUN s.r.o.

Stavíte či rekonstruujete a přemýšlíte, jak šetřit za energie? Navštivte ve dnech 21.—25.9. 2021 veletrh For Arch a poznejte všechny výhody vlastní fotovoltaické elektrárny. Přijďte a ptejte se nás.

30.8.2021
Tepelná čerpadla Vaillant

Výrobky Vaillant mohou nově komunikovat s ostatními propojenými výrobky Loxone, a to díky otevřenému síťovému protokolu EEBUS pro inteligentní spojení různých platforem v propojené domácnosti.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama