Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Obnovitelná energie a úspory energie
Archiv zpráv od 15.12.2017 do 8.3.2018

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

28.2.2018
Domat Control System s.r.o.

Light & Building věnuje elektrotechnice a osvětlovacím technologiím. Domat nabídne otevřené PLC/PAC řídicí systémy nové generace, oblíbené regulátory jednotlivých místností, a řadu vyspělých hardwarových i softwarových rozhraní.

19.2.2018
THERMO/SOLAR Žiar s.r.o.

Nie je umenie nainštalovať sériovo vyrábané zariadenia na využívanie Obnoviteľných zdrojov energie (OZE), napríklad slnečné kolektory, na ideálne plochy. Oveľa náročnejšie a pre väčšinu montážnych firiem aj takmer nemožné je vyhovieť individuálnym požiadavkám pri atypickej architektúre, historických a špecializovaných budovách, či v náročných klimatických podmienkach.

6.2.2018
Baobaby z.s

Baobaby z.s. pořádá pro všechny příznivce přírodního stavitelství, ekologických stavebních materiálů a úsporných technologií již 5. ročník konference Stavby z přírodních materiálů 2018.

12.1.2018
redakce

Výpočet usnadňuje stanovení mezilehlých hodnot v případech, kdy není k dispozici rovnice pro danou veličinu, ale pouze tabulka s hodnotami v jednotlivých bodech a přepokládá se mezi nimi spojnice přímkou.

FVE s centrálními měniči - Jihomoravský kraj
25.12.2017
EICERO s.r.o.

Regenerace probíhala v rámci testovacího provozu po dobu cca tří týdnů v lednu 2015. Před regenerací i po ní byly proměřeny parametry všech panelů u třech stringů a na dvou z nich následně proběhl regenerační proces.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama