Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Obnovitelná energie a úspory energie
Archiv zpráv od 7.5.2017 do 10.7.2017

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

10.7.2017
THERMO/SOLAR Žiar s.r.o.

Najväčší slovenský výrobca slnečných kolektorov THERMO|SOLAR Žiar, s. r. o., poskytuje už niekoľko rokov zákazníkom rady, ako ekonomicky a ekologicky využívať OZE (obnoviteľné zdroje energie).

Veletrh ISH Frankfurt 2019 nově od pondělí do pátku
10.7.2017
Obchodní zastoupení Messe Frankfurt pro ČR a SR

Na přání vystavovatelů se bude mezinárodní veletrh ISH nově konat od pondělí 11. do pátku 15. 3. 2019. Stejně jako v minulosti bude veletrh pro soukromé návštěvníky otevřen poslední den.

Solární termické systémy jsou výhodným zdrojem přitápění
26.6.2017
VIESSMANN, spol. s r.o.

Kolektory jsou ideálním doplňkem vašeho topného systému. Po většinu roku jsou schopny dodávat teplo pro váš dům. Dokáží ušetřit ročně průměrně až 60 % energie spotřebované k ohřevu pitné vody.

24.6.2017
Cech topenářů a instalatérů ČR

Cech topenářů a instalatérů České republiky, pro Vás připravuje v měsíci září, říjen a listopad 2017 odborné kurzy z oborů vytápění, OZE a přípravy teplé vody.

11.6.2017
Česká agentura na podporu obchodu / CzechTrade

Britská pobočka agentury na podporu exportu CzechTrade zorganizovala český pavilon na konferenci All Energy, největší akci týkající se obnovitelné energetiky ve Spojeném království.

8.6.2017

Seminář zaměřený na zvýšení energetické soběstačnosti obcí pomocí záložních a obnovitelných zdrojů energie je určený pro starosty a zastupitele. Pořadatelem je UCEEB ČVUT.

Malý tlakový zásobníkový ohřívač pod odběrné místo typ SHU
5.6.2017
STIEBEL ELTRON spol. s r.o.

Firma CAD Studio a.s. navázala úzkou spolupráci se společností STIEBEL ELTRON spol. s.r.o., která je jedním z předních výrobců v oblasti obnovitelných energií, ohřevu vody a vytápění.

Tipy na úsporu energie sledujte na www.blog.24hoursofsun.com
26.5.2017
Fronius Česká republika s.r.o.

Technický tip: systémy ostatních výrobců lze snadno integrovat do systému Fronius FV pomocí zařízení Fronius Datamanager Box a Fronius Smart Meter. Výsledkem je možnost vizualizace kombinovaných výrobních dat ve Fronius Solar.web.

Solar KERBEROS je systém pro efektivní využívání sluneční energie
16.5.2017
SOLAR KERBEROS - UNITES Systems

Našli jsme pro vás partnery – poradce, kteří dotace vyřídí za vás. Ve většině případů nemusí váš dům ani navštívit, a tak se nebojte oslovit i vzdálenější poradce.

7.5.2017
SOLAR KERBEROS - UNITES Systems

Školení je určeno pro pro energetické experty, auditory, projektanty a montážní firmy a je zdarma. Zazní argumenty pro fotovoltaický ohřev vody, popíšeme systém technické podpory a možnosti využití dotací.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama