Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Obnovitelná energie a úspory energie
Archiv zpráv od 3.4.2017 do 26.5.2017

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

Tipy na úsporu energie sledujte na www.blog.24hoursofsun.com
26.5.2017
Fronius Česká republika s.r.o.

Technický tip: systémy ostatních výrobců lze snadno integrovat do systému Fronius FV pomocí zařízení Fronius Datamanager Box a Fronius Smart Meter. Výsledkem je možnost vizualizace kombinovaných výrobních dat ve Fronius Solar.web.

Solar KERBEROS je systém pro efektivní využívání sluneční energie
16.5.2017
SOLAR KERBEROS - UNITES Systems

Našli jsme pro vás partnery – poradce, kteří dotace vyřídí za vás. Ve většině případů nemusí váš dům ani navštívit, a tak se nebojte oslovit i vzdálenější poradce.

7.5.2017
SOLAR KERBEROS - UNITES Systems

Školení je určeno pro pro energetické experty, auditory, projektanty a montážní firmy a je zdarma. Zazní argumenty pro fotovoltaický ohřev vody, popíšeme systém technické podpory a možnosti využití dotací.

Společnost Fronius představí návštěvníkům veletrhu také online nástroj Solar.configurator, pomocí kterého lze fotovoltaické systémy zcela přesně dimenzovat
5.5.2017
Fronius Česká republika s.r.o.

Ve dnech 31. 5 až 2. 6 představí společnost Fronius v Mnichově na veletrhu Intersolar 2017, který je světovým odborným veletrhem solárního hospodářství, svoji nabídku pro inteligentní a efektivní získávání energie.

4.5.2017
redakce

Výpočty jsou jednou z nejnavštěvovanějších částí TZB-info. Upravili jsme filtry, přidali obrázky a věříme, že vás nová podoba potěší (ačkoliv víme, že to bude chtít možná trochu času).

24.4.2017
Cech topenářů a instalatérů ČR

26. a 27. dubna 2017 jste srdečně zváni na přednášky o tepelných čerpadlech, instalaci plynových spotřebičů, oběhových čerpadlech a vytápění. Vstup zdarma na základě registrace.

17.4.2017
THERMO/SOLAR Žiar s.r.o.

THERMO|SOLARU sa po zavedení poukážok zvýšil predaj slnečných kolektorov. Poukážky na podporu zariadení na výrobu energií z obnoviteľných zdrojov energií (OZE) rozbehli predaj najväčšieho domáceho výrobcu slnečných kolektorov, firmy THERMO|SOLAR Žiar, s. r. o., na slovenskom trhu.

14.4.2017
Fronius Česká republika s.r.o.

Technická podpora firmy Fronius pro divizi Solar pro Českou a Slovenskou republiku je opět řešena na lokální úrovni.

11.4.2017
Master Therm tepelná čerpadla s.r.o.

Nejvyšší ocenění odborné komise soutěže Zlatý AMPER 2017 získalo tepelné čerpadlo AquaMaster Inverter a jeho využití ve vysoce sofistikovaných průmyslových aplikacích zpětného získávání tepla z výrobních a jiných procesů.

3.4.2017
THERMO/SOLAR Žiar s.r.o.

Slovenská inovačná a energetická agentúra (SIEA) vypísala 6. kolo vydávania poukážok na podporu využitia obnoviteľných zdrojov energie (OZE) v domácnostiach, v hodnote 2 milióny EUR, na utorok 4. apríla 2017 o 15.00 hod.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama