Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Vyzkoušejte si fotovoltaiku na rok s Columbus Energy

Nejste si jistí, zda se Vám fotovoltaická elektrárna vyplatí? S Columbus Energy ji můžete vyzkoušet na rok a pokud nebudete spokojeni, pak ji můžete bezplatně vrátit.

Chtěli byste vědět, kolik energie vyrobí v průběhu celého roku přímo na Vaší střeše a zda budete s investicí spokojení? Proto připravil Columbus Energy unikátní možnost vyzkoušet si fotovoltaiku na 1 rok.

Jak to funguje? Princip je jednoduchý. Pořídíte si fotovoltaickou elektrárnu od Columbusu. Během celého roku máte možnost si na vlastní kůži vyzkoušet komfort výroby energie ze slunce, ověřit si množství vyrobené energie a reálné úspory za Vaše účty.

Pokud po 12 měsících nebudete spokojeni, dáte firmě vědět a ona instalaci bezplatně demontuje. Vy dostanete od Columbusu zpět celou částku, kterou jste za elektrárnu a její instalaci zaplatili.

Akce platí pouze do 31.3.2023, proto neváhejte a kontaktujte Columbus Energy pro více informací.

Více informací o akci Columbus Energy


Columbus Energy a. s.
logo Columbus Energy a. s.

Na českém trhu působíme od roku 2022 a jsme součástí skupiny Columbus Group, která na polském trhu rozvíjí zelenou energii již od roku 2015. Přinášíme know-how z více než 60 000 instalací. Díky zkušenostem, kvalitním komponentům, nadstandardním zárukám ...

 
 
Reklama