Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Nová generace rozebíratelných deskových výměníků tepla JAG

Díky vlastní výrobě většiny komponentů pro skládané výměníky JAG jsme mohli zkrátit termíny dodání. Termíny dodání jsou závislé od vybraného typu a provedení.

  • Inovativní prolisy desek „JAGGED“
  • Hybridní systém pro upevnění těsnění k desce
  • Pětibodový hvězdicovitý systém zavěšení desek
  • Optimalizovaná distribuční oblast
  • Zámkové podložky
  • Dimenze připojení DN32 - DN350
  • Návrh výpočtovým softwarem CAIRO (https://cairo.hexonic.com/)

Důmyslná technologie JAG přináší špičkové řešení s unikátní deskou.

Typová řada výměníků JAG z velké části pokrývá různé požadavky projektů. Výkony v řádech megawattů a vysoké průtoky medií dovolují instalace těchto typů výměníků i ve velmi obtížných provozních podmínkách. Použití výměníků je vhodné pro chlazení, teplárenství, chemický a potravinářský průmysl a dalších odvětvích.

Rozebíratelnost a čistitelnost výměníků, možnost individuálního návrhu a velice dobrý poměr výkon-cena jsou důvodem k stále se rozšiřujícímu nasazení tohoto typu výměníku.

Podrobné materiály o výměnících JAG je možno získat na našich stránkách www.ehexonic.cz, nebo zaslat e-mailem na info.cz@hexonic.com konkrétní požadavek. K dispozici je kompletní dokumentace zahrnující specifika jednotlivých typů, již zmiňovaný výpočtový software a provozní manuály. Při zájmu o tyto výměníky Vás po dohodě rádi navštívíme a zodpovíme Vaše dotazy.

Více informací


HEXONIC CZ s. r. o.
logo HEXONIC CZ s. r. o.

SECESPOL se změnila v HEXONIC. Společnost HEXONIC CZ je významný výrobce protiproudých trubkových spirálových, trubkových a deskových výměníků tepla v zastoupení firmy Hexonic Gdaňsk soustředící se na ohřev, vytápění, chlazení a další aplikace.

 
 
Reklama