Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program
Obnovitelná energie a úspory energie
Archiv zpráv od 28.3.2021 do 10.6.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

Jak vozí Waldera pelety cisternou? foto Waldera
9.6.2021
Waldera s.r.o.

Uvažujete o novém kotli na dřevěné pelety či si chcete vybudovat silo a skončit s baleným palivem? Tohle je návod pro vás!

31.5.2021
Enerfis, s.r.o.

Česká aplikace určená pro sběr a analýzu energetických dat nově poskytuje i funkcionalitu sledování uhlíkové stopy. Jedná se o monitoring uhlíkové stopy dle GHG protokolu přes Scope 1 a Scope 2.

25.5.2021
SOLIDSUN s.r.o.

Vlastníte dům s fotovoltaickou elektrárnou nebo si FVE teprve plánujete pořídit? A víte, že svou elektrárnu můžete naučit vydělávat? Stačí si zajistit výhodný výkup přebytků nespotřebované energie.

24.5.2021
SOLAR heating, s.r.o.

Vytápějte, ohřívejte teplou užitkovou vodu nebo vodu ve vašem bazénu s pomocí termických panelů. Jedná se o skvělé řešení na výrobu tepelné energie.

21.5.2021
Fronius Česká republika s.r.o.

Rakouský expert na energetická řešení uvede v květnu 2021 na trh zařízení Fronius Wattpilot. Tento výrobek je určen všem řidičům elektromobilů, ať už s vlastním fotovoltaickým systémem, nebo bez něho.

14.4.2021
SOLAR heating, s.r.o.

Získejte částečnou energetickou soběstačnost díky fotovoltaické elektrárně. Při výběru solárních systému je zcela zásadní jejich účinnost pohybující se v rozmezí od 60 % do 95 %. Pokud si nevíte rady s výběrem správného solárního systému, nechte to na odbornících! Naši zaměstnanci vám rádi a ochotně pomohou vybrat to nejlepší řešení pro váš dům.

31.3.2021
Elmaterm s.r.o.

Vlastníte elektromobil nebo hybrid, uvažujete o jeho koupi? Máme pro vás nabíječku vhodnou do vaší garáže.

29.3.2021
AKIRE s.r.o.

Snažíte se ušetřit, kde se dá a už vás nic nenapadá? Víme jak na to. Rekuperace tepla z šedé vody je ta správná cesta. AKIRETHERM vrací teplo do objektů z teplých odpadních vod s vysokou účinností 78 %.

28.3.2021
Siemens, s.r.o.

Nová technologie, která je založená na továrním hardwaru, pokročilém softwaru a datové inteligenci, kompletně mění přístup k budování a provozu energetických úložišť – jejich instalace ve velkém bude nyní mnohem jednodušší, bezpečnější, rychlejší a cenově dostupnější.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama