Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál
Obnovitelná energie a úspory energie
Archiv zpráv od 30.9.2022 do 28.11.2022

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

23.11.2022
AC Heating - tepelná čerpadla s invertorem

V České republice je nejrozšířenějším a nejčastěji instalovaným tepelným čerpadlem tepelné čerpadlo vzduch-voda. Je to dáno jeho snadnou a rychlou montáží, technickými parametry a zaručenou úsporou.

16.11.2022
AC Heating - tepelná čerpadla s invertorem

Všechny naše produkty máme skladem a dokážeme zajistit jejich rychlou a odbornou montáž.

9.11.2022
Panasonic (divize tepelná čerpadla a klimatizační technika)

S rostoucí celosvětovou poptávkou po energeticky účinných řešeních vytápění a chlazení rozšiřujeme naši řadu tepelných čerpadel vzduch-voda Aquarea a s potěšením oznamujeme současné uvedení dvou nových řad – generací Aquarea K a L.

2.11.2022
Cech akumulace a fotovoltaiky (CAFT)

CAFT nově organizuje jednodenní kurz navrhování fotovoltaických systémů s podporou softwarových nástrojů a to vzhledem k připravovanému zjednodušení povolovacích procesů výstavby FVE.

31.10.2022
SuperFOIL - THIRD SOLUTION s.r.o.

Izolace SuperFOIL je recyklovatelná, plně ekologická a k její výrobě se používá plastový odpad.

27.10.2022
HEXONIC CZ, s.r.o.

Výměníky tepla JAG byly úspěšně testovány v souladu s požadavky normy "ANSI / AHRI 400" a získaly certifikaci AHRI LLHE.

27.10.2022
Wienerberger s.r.o.

Pokračování odborné konference pro projektanty, architekty, studenty a stavební firmy. Pozor, nepůjde o klasický seminář či workshop. Přichystali jsme si pro vás virtuální svět s praktickými ukázkami. To tu ještě nebylo!

25.10.2022
Merxu s.r.o.

Ekonomická krize se blíží velmi rychle. Doufejme, že současná situace skončí jinak. Abyste se však nemuseli o budoucnost bát, vyplatí se připravit svou firmu na nejhorší a využít příležitostí, které trh aktuálně nabízí.

17.10.2022
European Sustainable Technology Group

Je patrné, že v současné době probíhá energetická transformace. Více než kdy jindy totiž toužíme po změně. Ne nadarmo se do energetické transformace po celém světě investuje tolik peněz.

17.10.2022
ENBRA, a.s.

Protože obliba fotovoltaiky jako obnovitelného zdroje energie neustále roste, rozhodli jsme se FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY zařadit do našeho portfolia produktů.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama