Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Solidsun spouští bezplatný nonstop monitoring na FVE

Společnost Solidsun opět vylepšuje své služby a přináší svým klientům další nadstandardní hodnotu prostřednictvím moderního monitorovacího střediska.

Novou servisní službu spouští v těchto dnech Solidsun. Monitorovací systém nepřetržitě sleduje důležité parametry elektrárny a každý den informuje servisní techniky o všech změnách jednotlivých elektráren. Technici na jakýkoliv výkyv mimo běžný rámec reagují okamžitou kontrolou a rychlým řešením problému, a to často dříve, než si ho všimne sám klient.

Co všechno se monitoruje?

  • napětí a proud a výkon každého fotovoltaického stringu
  • stav baterie
  • stav měniče

Střídače našich klientů s internetovým připojením byly do dohledového centra zařazeny automaticky. Stejně tak to bude probíhat u jednotek, které byly dosud offline, a připojí se k síti, nebo u nových jednotek. „Díky dohledovému centru teď víme o problému na elektrárně dříve než klient. Ten se pak můžeme vyřešit na dálku, nebo se spojíme s klientem a domluvíme co nejdříve servisní návštěvu. Tak zajistíme, že klienti nepřijdou o své peníze“, říká Pavlína Kolderová, výkonná ředitelka Solidsun.

Jaké jsou výhody pro klienta?

1. nepřetržitý dohled nad bezvadným fungováním FVE,
2. většina potíží je odhalena s minimální prodlevou, často dřív, než chybu klient zaznamená,
3. rychlé vyřešení problému ochrání klienta před dlouhodobým selháním a velkými škodami,
4. řešení se vztahuje na jednoduchou výměnu součástek i na zásadní problémy,
5. pro všechny zákazníky Solidsun je služba bezplatná.

Bližší informace o nové službě získáte na webu www.solidsun.cz.

SOLIDSUN s.r.o.
logo SOLIDSUN s.r.o.

Česká firma Solidsun s.r.o. se specializuje na výstavbu fotovoltaických elektráren pro rodinné domy, firmy a FV parky v ČR a EU. Solární elektrárnu instalují na klíč včetně vyřízení dotace. Nově rozšiřuje nabídku o kompletní dodávku tepelných čerpadel, ...

 
 
Reklama