Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Plné propojení Tepelného čerpadla a Hybridní fotovoltaiky s Domácí automatizací

Datum: 4.12.2018 4:39  |  Organizace: SunnyCold  |  Firemní zpráva

Moderní a přehledné komunikační rozhraní produktů společnosti SunnyCold ve formátu JSON umožňuje plné a jednoduché začlení výrobků do domácí automatizace pomocí protokolu TCP/IP.

SunnyCold
Myslíkova 14
395 01 Pacov

e-mail:
web:www.sunnycold.cz

Plné propojení Tepelného čerpadla a Hybridní fotovoltaiky s Domácí automatizací

V dnešní době se chytré domácnosti stávají čím dál více populární, propojení s technologiemi v nich však není vždy to jak by se mělo TZB v dnešní době propojovat a regulovat. Ve většině případů je regulace zdroje tepla prováděna pomocí logiky vypnuto/zapnuto a data výroby fotovoltaické elektrárny jsou pouze v podobě čítače z elektroměru. Rozhraní tepelných čerpadel firmy SunnyCold umožňuje integrovat v několika úrovních. Od pouhého sdílení teplotních čidel, skrze požadavku na teplotu vzduchu až po plnou kontrolou nad teplotami vody do topných okruhů.
V případě domácnosti s Hybridní fotovoltaickou elektrárnou Airsun SC lze ze stejného místa číst i všechny dostupné údaje přes aktuální výrobu, čítače výroby, kapacitu baterie až po hodnoty měřené čidlem solární radiace říkající možnou výrobu v aktuální čase. Stejně tak lze číst a řídit stav nabíjení elektromobilu. Aktuálně jsou výrobky firmy SunnyCold instalovány v integraci s domácí automatizací Tecomat, Domotron, Ctrestron a Loxone. Majitel má tak vše pod kontrolou díky jednomu uživatelskému panelu či mobilní aplikaci. Integrátor má tak k dispozici všechna data z výrobků firmy SunnyCold, aby mohl nejlépe sladit systém nejen pro komfort, ale i s ohledem na úsporu energie v domácnosti.
Více informací na rubes@sunnycold.cz
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Akumulace elektřiny nebude v novém zákoně dostatečně ošetřena

12.2. 12:26   Podle oborové asociace AKU-BAT materiál sice nově obsahuje definici ukládání elektřiny, pokud však projde v aktuálním znění, bude rozvoj akumulačních zařízení v ČR nadále zásadně omezovat. více >>>

ČR pošle návrh energetického plánu Evropské komisi do konce ledna

29.1. 14:25   Česká republika předloží Evropské komisi návrh Národního klimaticko-energetického plánu do konce ledna, ačkoli zatím nejsou vypořádány všechny připomínky. více >>>

Společnost Siemens Gamesa představuje novou větrnou elektrárnu o výkonu 10 MW

19.1.2019 | Siemens, s.r.o.
Nová větrná turbína SG 10.0-193 DD určená pro provoz v mořských větrných parcích má kapacitu 10 MW a rotor s průměrem 193 metrů. Nabízí až o 30 % více roční produkce energie (AEP) než její předchůdce, SG 8.0-167 DD. Nový desetimegawattový model bude na trhu k dispozici v roce 2022, prototyp bude postaven již v roce 2019.

Solar Global postavil v Německu elektrárnu na bývalé skládce

17.1. 11:24   Náklady na stavbu elektrárny s instalovaným výkonem 668 kilowattů činily asi 730.000 eur (téměř 19 milionů korun), zkušební provoz bude zahájen ještě v lednu. více >>>

Matthias Vetter: vodík si schovejme pro letadla, v osobních autech nebude potřeba

17.1.2019 | Mgr. Jiří Zilvar, redakce
Elektromobily v nejbližších letech odeberou většinu lithiových článků z trhu. Jaké technologie se budou používat pro stacionární úložiště? Jak se budou recyklovat? A jakou perspektivu mají ultrakapacitory?

Témata 2019

Slunce v domě on-line

Stav nabití BAT:--- %
Roční soběstačnost:--- %

In-počasí v ČR
Tabulky a výpočty

Partneři - Obnovitelná energie

Spolupracujeme

logo Česká peleta

Doporučujeme