Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Česká tepelná čerpadla a hybridní fotovoltaické elektrárny v soutěži SEFA

Datum: 16.10.2018 4:19  |  Organizace: SunnyCold  |  Firemní zpráva

České výrobky firmy SunnyCold pro energetickou nezávislost soutěží a budou vystaveny na výstavě Smart Energy Forum. Přijďte se podívat a podpořte český výrobek svým hlasem.

SunnyCold
Myslíkova 14
395 01 Pacov

e-mail:
web:www.sunnycold.cz

Česká tepelná čerpadla a hybridní fotovoltaické elektrárny v soutěži SEFA

Podpořte jedním kliknutím na tlačítko Hlasuji v tomto odkazu na trhu jedinečný výrobek Airsun české firmy SunnyCold.

Od roku 2011 působíme na trhu technologií budov. Náš mladý tým se skládá z odborníků na elektroniku, IT specialistů, topenářů a lidí s dlouholetými zkušenostmi s instalací fotovoltaik. Vždy jsme hledali vhodné řešení pro využití energie z obnovitelných zdrojů v domácnosti s ohledem na snadnou obsluhu pro koncového uživatele, rychlou instalaci a jednoduchost servisu pro instalační firmu.

Postupem času jsme sebrali naše znalosti získané instalacemi různých výrobků i vlastním výzkumem a v roce 2016 jsme uvedli na trh naši novou verzi hybridní fotovoltaiky a tepelného čerpadla pod názvem Airsun. Tento výrobek se stal rychle úspěšným s více než 100 instalacemi jak v České, tak i Slovenské republice v prvních dvou letech.

Airsun reflektuje stav dnešního trhu, avšak děláme věci naší cestou. Nedržíme se staromódních praktik, ale snažíme se do systémů přinášet prvky moderních technologií. Vedle toho vždy myslíme na zákazníka, který ve standardu dostává to, co konkurence běžně nabízí za příplatek. Instalační firma dostává to, co nám u jiných výrobců a kombinací několika zařízení v celek scházelo. Věříme, že můžeme nabídnout více než jen importované výrobky a různá poskládaná řešení.
Děkujeme.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Akumulace elektřiny v ČR čeká na legislativu

4.11.2018 | Mgr. Jiří Zilvar, redakce
Možnost uplatnit jednu technologii mnoha způsoby je velkou výhodou pro investory. Česká legislativa však velké baterie zatím nereflektuje.

Strach změny klimatu nevyřeší. Berme je jako příležitost

28.10.2018 | António Guterres, překlad: Petra Šrubařová
Naše města a odvětví dopravy musí být důkladně předělána. To, jak topíme, chladíme a svítíme v budovách, je třeba přehodnotit, abychom promrhali méně energie.
diskuse: 2 příspěvky, poslední 29.10.2018 16:15

Teplú vodu pre bytový dom s 98 bytmi ohrieva 30 slnečných kolektorov aj bez dotácie

27.10.2018
THERMO|SOLAR Žiar, s. r. o. odovzdal do užívania solárny systém na ohrev teplej vody v bytovom dome v Banskej Bystrici, v mestskej časti Sásová na Javorníckej ulici. Solárny systém tvorí 30 slnečných kolektorov TS 500 rozdelených do 3 polí po 10 kusov a dva zásobníky na teplú vodu, každý s objemom 2000 litrov a príslušenstvo.

HE3DA a vodíkové dobíjecí stanice

25.10.2018 | Mgr. Jiří Zilvar, redakce
Společnost HE3DA jsme navštívili na veletrhu The Smarter E Europe, kde měla svou expozici. V neformálním rozhovoru vynálezce Jan Procházka zmínil několik novinek.
diskuse: 2 příspěvky, poslední 27.10.2018 09:32

Bloomberg: blockchain může prodloužit životnost baterií

19.10.2018 | Bryony Collins, Bloomberg New Energy Finance, překlad: Mgr. Jiří Zilvar, redakce
Společnost Everledger chce využít svou zkušenost s prokazováním původu diamantů k udržitelnějšímu nakládání s bateriemi do elektromobilů.

Témata 2018

Slunce v domě on-line

Stav nabití BAT:--- %
Roční soběstačnost:--- %

In-počasí v ČR
CAD a BIM knihovny

Partneři - Obnovitelná energie

Spolupracujeme

logo Česká peleta

Doporučujeme