Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Česká tepelná čerpadla a hybridní fotovoltaické elektrárny v soutěži SEFA

Datum: 16.10.2018 4:19  |  Organizace: SunnyCold  |  Firemní zpráva

České výrobky firmy SunnyCold pro energetickou nezávislost soutěží a budou vystaveny na výstavě Smart Energy Forum. Přijďte se podívat a podpořte český výrobek svým hlasem.

SunnyCold
Myslíkova 14
395 01 Pacov

e-mail:
web:www.sunnycold.cz

Česká tepelná čerpadla a hybridní fotovoltaické elektrárny v soutěži SEFA

Podpořte jedním kliknutím na tlačítko Hlasuji v tomto odkazu na trhu jedinečný výrobek Airsun české firmy SunnyCold.

Od roku 2011 působíme na trhu technologií budov. Náš mladý tým se skládá z odborníků na elektroniku, IT specialistů, topenářů a lidí s dlouholetými zkušenostmi s instalací fotovoltaik. Vždy jsme hledali vhodné řešení pro využití energie z obnovitelných zdrojů v domácnosti s ohledem na snadnou obsluhu pro koncového uživatele, rychlou instalaci a jednoduchost servisu pro instalační firmu.

Postupem času jsme sebrali naše znalosti získané instalacemi různých výrobků i vlastním výzkumem a v roce 2016 jsme uvedli na trh naši novou verzi hybridní fotovoltaiky a tepelného čerpadla pod názvem Airsun. Tento výrobek se stal rychle úspěšným s více než 100 instalacemi jak v České, tak i Slovenské republice v prvních dvou letech.

Airsun reflektuje stav dnešního trhu, avšak děláme věci naší cestou. Nedržíme se staromódních praktik, ale snažíme se do systémů přinášet prvky moderních technologií. Vedle toho vždy myslíme na zákazníka, který ve standardu dostává to, co konkurence běžně nabízí za příplatek. Instalační firma dostává to, co nám u jiných výrobců a kombinací několika zařízení v celek scházelo. Věříme, že můžeme nabídnout více než jen importované výrobky a různá poskládaná řešení.
Děkujeme.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Společnost Siemens Gamesa představuje novou větrnou elektrárnu o výkonu 10 MW

19.1.2019 | Siemens, s.r.o.
Nová větrná turbína SG 10.0-193 DD určená pro provoz v mořských větrných parcích má kapacitu 10 MW a rotor s průměrem 193 metrů. Nabízí až o 30 % více roční produkce energie (AEP) než její předchůdce, SG 8.0-167 DD. Nový desetimegawattový model bude na trhu k dispozici v roce 2022, prototyp bude postaven již v roce 2019.

Solar Global postavil v Německu elektrárnu na bývalé skládce

17.1. 11:24   Náklady na stavbu elektrárny s instalovaným výkonem 668 kilowattů činily asi 730.000 eur (téměř 19 milionů korun), zkušební provoz bude zahájen ještě v lednu. více >>>

Matthias Vetter: vodík si schovejme pro letadla, v osobních autech nebude potřeba

17.1.2019 | Mgr. Jiří Zilvar, redakce
Elektromobily v nejbližších letech odeberou většinu lithiových článků z trhu. Jaké technologie se budou používat pro stacionární úložiště? Jak se budou recyklovat? A jakou perspektivu mají ultrakapacitory?

Obecní blackout – dali byste denně 1 Kč a ochránili tak svou obec?

7.1.2019 | Michal Klečka, EVPower a.s.
Kdy se vyplatí bateriové úložiště vaší obci? Třeba tehdy, když přijde vichřice nebo námraza, přetrhá vedení elektřiny a celá obec je dva dny „bez proudu“. Že se to nestává? Omyl, stává se to poměrně často, ačkoliv právě vy jste to asi nikdy nezažili.

Kábulská univerzita dostala od Slovenska centrum na výučbu o solárnych systémoch

30.12.2018 | THERMO|SOLAR
Najväčšiemu európskemu nezávislému výrobcovi slnečných kolektorov, firme THERMO|SOLAR Žiar, sa tento rok podarilo dostať svoje výrobky do krajiny, ktorá nie je na každodennom zozname odberateľov. Afganistan sa tak pridal k exotickým krajinám ako Nepál, Botswana, Omán, Maroko a ďalšie, kde solárne systémy zo Žiaru nad Hronom spoľahlivo pracujú celé roky. Informoval o tom Ján Tomčiak technický pracovník THERMO|SOLARU.

Témata 2019

Slunce v domě on-line

Stav nabití BAT:--- %
Roční soběstačnost:--- %

In-počasí v ČR
CAD a BIM knihovny

Partneři - Obnovitelná energie

Spolupracujeme

logo Česká peleta

Doporučujeme