Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Projektujte a instalujte moderní tepelná čerpadla a fotovoltaiky jednoduše

Datum: 29.10.2018 4:34  |  Organizace: SunnyCold  |  Firemní zpráva

Více jak 10 let jsme instalovali tepelná čerpadla a fotovoltaické elektrárny a snažili se je propojovat. Díky těmto zkušenostem jsme se rozhodli vyrábět vlastní produkty.

SunnyCold
Myslíkova 14
395 01 Pacov

e-mail:
web:www.sunnycold.cz

Projektujte a instalujte moderní tepelná čerpadla a fotovoltaiky jednoduše

Již tři roky výhradně instalujeme naše vlastní tepelná čerpadla a hybridní fotovoltaické elektrárny s bateriovým úložištěm pod značkou Airsun. Do produktů jsme zanesli naše dlouholeté zkušenosti dle toho, co nás před tím jako instalační firmu produktů jiných firem pálilo. Jelikož nestíháme uspokojovat poptávku, tak jsme se rozhodli od konce roku 2018 hledat nové partnery z řad projektantů a instalačních firem. Přijďte nás navštívit ve dnech 6.-.7.11.2018 na Pražské výstavě Smart Energy Fórum, kde budeme s našimi výrobky naposledy v tomto roce k vidění. Školení budou probíhat v Únoru 2019, místa a dny ještě nejsou pevně dány. V případě zájmu nám napište pro vás vhodný čas a místo na obchod@sunnycold.cz
Instalaci našich hybridních fotovoltaik zvládnete 3x rychleji. Komponenty jsou vybrány, nadrátovány, odzkoušeny a certifikovány. Jako montážní firma zvládnete více zakázek v kratším období. Všechny instalace lze On-line sledovat a procházet historická data, po internetu můžete provádět stejná nastavení jak na místě zákazníka. To šetří 90% výjezdů. SunnyCold se zavazuje k on-line doživotní aktualizaci všech zařízení, tím lze do budoucna sledovat trendy cen energií a decentralizace sítě.
Zajímavé ohodnocení pro projektanty, prodejce a instalační firmy.
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Akumulace elektřiny v ČR čeká na legislativu

4.11.2018 | Mgr. Jiří Zilvar, redakce
Možnost uplatnit jednu technologii mnoha způsoby je velkou výhodou pro investory. Česká legislativa však velké baterie zatím nereflektuje.

Strach změny klimatu nevyřeší. Berme je jako příležitost

28.10.2018 | António Guterres, překlad: Petra Šrubařová
Naše města a odvětví dopravy musí být důkladně předělána. To, jak topíme, chladíme a svítíme v budovách, je třeba přehodnotit, abychom promrhali méně energie.
diskuse: 2 příspěvky, poslední 29.10.2018 16:15

Teplú vodu pre bytový dom s 98 bytmi ohrieva 30 slnečných kolektorov aj bez dotácie

27.10.2018
THERMO|SOLAR Žiar, s. r. o. odovzdal do užívania solárny systém na ohrev teplej vody v bytovom dome v Banskej Bystrici, v mestskej časti Sásová na Javorníckej ulici. Solárny systém tvorí 30 slnečných kolektorov TS 500 rozdelených do 3 polí po 10 kusov a dva zásobníky na teplú vodu, každý s objemom 2000 litrov a príslušenstvo.

HE3DA a vodíkové dobíjecí stanice

25.10.2018 | Mgr. Jiří Zilvar, redakce
Společnost HE3DA jsme navštívili na veletrhu The Smarter E Europe, kde měla svou expozici. V neformálním rozhovoru vynálezce Jan Procházka zmínil několik novinek.
diskuse: 2 příspěvky, poslední 27.10.2018 09:32

Bloomberg: blockchain může prodloužit životnost baterií

19.10.2018 | Bryony Collins, Bloomberg New Energy Finance, překlad: Mgr. Jiří Zilvar, redakce
Společnost Everledger chce využít svou zkušenost s prokazováním původu diamantů k udržitelnějšímu nakládání s bateriemi do elektromobilů.

Témata 2018

Slunce v domě on-line

Stav nabití BAT:--- %
Roční soběstačnost:--- %

In-počasí v ČR
Tabulky a výpočty

Partneři - Obnovitelná energie

Spolupracujeme

logo Česká peleta

Doporučujeme