Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Projektujte a instalujte moderní tepelná čerpadla a fotovoltaiky jednoduše

Datum: 29.10.2018 4:34  |  Organizace: SunnyCold  |  Firemní zpráva

Více jak 10 let jsme instalovali tepelná čerpadla a fotovoltaické elektrárny a snažili se je propojovat. Díky těmto zkušenostem jsme se rozhodli vyrábět vlastní produkty.

SunnyCold
Myslíkova 14
395 01 Pacov

e-mail:
web:www.sunnycold.cz

Projektujte a instalujte moderní tepelná čerpadla a fotovoltaiky jednoduše

Již tři roky výhradně instalujeme naše vlastní tepelná čerpadla a hybridní fotovoltaické elektrárny s bateriovým úložištěm pod značkou Airsun. Do produktů jsme zanesli naše dlouholeté zkušenosti dle toho, co nás před tím jako instalační firmu produktů jiných firem pálilo. Jelikož nestíháme uspokojovat poptávku, tak jsme se rozhodli od konce roku 2018 hledat nové partnery z řad projektantů a instalačních firem. Přijďte nás navštívit ve dnech 6.-.7.11.2018 na Pražské výstavě Smart Energy Fórum, kde budeme s našimi výrobky naposledy v tomto roce k vidění. Školení budou probíhat v Únoru 2019, místa a dny ještě nejsou pevně dány. V případě zájmu nám napište pro vás vhodný čas a místo na obchod@sunnycold.cz
Instalaci našich hybridních fotovoltaik zvládnete 3x rychleji. Komponenty jsou vybrány, nadrátovány, odzkoušeny a certifikovány. Jako montážní firma zvládnete více zakázek v kratším období. Všechny instalace lze On-line sledovat a procházet historická data, po internetu můžete provádět stejná nastavení jak na místě zákazníka. To šetří 90% výjezdů. SunnyCold se zavazuje k on-line doživotní aktualizaci všech zařízení, tím lze do budoucna sledovat trendy cen energií a decentralizace sítě.
Zajímavé ohodnocení pro projektanty, prodejce a instalační firmy.
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk 


Související z oboru

Co s bateriemi, které doslouží v elektromobilech?

17.5.2019 | ČEZ, a. s.
Program česko-izraelského akcelerátoru CIPA má za sebou první úspěšný ročník, který se věnoval tematice chytrých měst. Týmy studentů z technických univerzit ČVUT a haifského Technionu v Haifě představily výsledky v Izraeli i v Česku.

Agrivoltaika – řešení pro nová solární pole

11.5.2019 | Mgr. Jiří Zilvar, redakce
Agrofotovoltaika představuje novou příležitost pro zemědělce – ze svého pole mohou kromě úrody a pastvy pro dobytek získat také elektřinu.

Rozvoj podnikání s elektrickými akumulátory v ČR brzdí legislativa

7.5.2019 | Mgr. Jiří Zilvar, redakce
Bateriová úložiště mohou pomoci stabilizovat elektrizační soustavu při hrozícím blackoutu, proměnlivé výrobě elektřiny z OZE nebo při náhlém zvýšení odběru z nabíječek elektromobilů. V České republice s nimi však zatím samostatně podnikat nelze a brzdí to jen legislativa.
diskuse: 1 příspěvek, 11.05.2019 22:26

Kontroly překompenzace u podporovaných zdrojů energie v roce 2019

2.5.2019 | Mgr. Jiří Zilvar, redakce
Po srážkové dani, zastavení provozní podpory pro nové OZE, nárokování licence u prodeje přebytků z domácí fotovoltaiky a notifikaci podpory stávajících OZE přichází kontroly překompenzace.

Velká fotovoltaika se již v ČR obejde bez dotací

1.5.2019 | Roman Binder, AMI Communications
Česká společnost Solar Global oznamuje průlom v obnovitelných zdrojích. Díky svým zkušenostem dokáže postavit a provozovat solární elektrárny v ČR ziskově i bez státní podpory.
diskuse: 1 příspěvek, 01.05.2019 12:12

Témata 2019

CAD a BIM knihovny

Partneři - Obnovitelná energie

Spolupracujeme

logo Česká peleta