Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Projektujte a instalujte moderní tepelná čerpadla a fotovoltaiky jednoduše

Datum: 29.10.2018 4:34  |  Organizace: SunnyCold  |  Firemní zpráva

Více jak 10 let jsme instalovali tepelná čerpadla a fotovoltaické elektrárny a snažili se je propojovat. Díky těmto zkušenostem jsme se rozhodli vyrábět vlastní produkty.

SunnyCold
Myslíkova 14
395 01 Pacov

e-mail:
web:www.sunnycold.cz

Projektujte a instalujte moderní tepelná čerpadla a fotovoltaiky jednoduše

Již tři roky výhradně instalujeme naše vlastní tepelná čerpadla a hybridní fotovoltaické elektrárny s bateriovým úložištěm pod značkou Airsun. Do produktů jsme zanesli naše dlouholeté zkušenosti dle toho, co nás před tím jako instalační firmu produktů jiných firem pálilo. Jelikož nestíháme uspokojovat poptávku, tak jsme se rozhodli od konce roku 2018 hledat nové partnery z řad projektantů a instalačních firem. Přijďte nás navštívit ve dnech 6.-.7.11.2018 na Pražské výstavě Smart Energy Fórum, kde budeme s našimi výrobky naposledy v tomto roce k vidění. Školení budou probíhat v Únoru 2019, místa a dny ještě nejsou pevně dány. V případě zájmu nám napište pro vás vhodný čas a místo na obchod@sunnycold.cz
Instalaci našich hybridních fotovoltaik zvládnete 3x rychleji. Komponenty jsou vybrány, nadrátovány, odzkoušeny a certifikovány. Jako montážní firma zvládnete více zakázek v kratším období. Všechny instalace lze On-line sledovat a procházet historická data, po internetu můžete provádět stejná nastavení jak na místě zákazníka. To šetří 90% výjezdů. SunnyCold se zavazuje k on-line doživotní aktualizaci všech zařízení, tím lze do budoucna sledovat trendy cen energií a decentralizace sítě.
Zajímavé ohodnocení pro projektanty, prodejce a instalační firmy.
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Společnost Siemens Gamesa představuje novou větrnou elektrárnu o výkonu 10 MW

19.1.2019 | Siemens, s.r.o.
Nová větrná turbína SG 10.0-193 DD určená pro provoz v mořských větrných parcích má kapacitu 10 MW a rotor s průměrem 193 metrů. Nabízí až o 30 % více roční produkce energie (AEP) než její předchůdce, SG 8.0-167 DD. Nový desetimegawattový model bude na trhu k dispozici v roce 2022, prototyp bude postaven již v roce 2019.

Solar Global postavil v Německu elektrárnu na bývalé skládce

17.1. 11:24   Náklady na stavbu elektrárny s instalovaným výkonem 668 kilowattů činily asi 730.000 eur (téměř 19 milionů korun), zkušební provoz bude zahájen ještě v lednu. více >>>

Matthias Vetter: vodík si schovejme pro letadla, v osobních autech nebude potřeba

17.1.2019 | Mgr. Jiří Zilvar, redakce
Elektromobily v nejbližších letech odeberou většinu lithiových článků z trhu. Jaké technologie se budou používat pro stacionární úložiště? Jak se budou recyklovat? A jakou perspektivu mají ultrakapacitory?

Obecní blackout – dali byste denně 1 Kč a ochránili tak svou obec?

7.1.2019 | Michal Klečka, EVPower a.s.
Kdy se vyplatí bateriové úložiště vaší obci? Třeba tehdy, když přijde vichřice nebo námraza, přetrhá vedení elektřiny a celá obec je dva dny „bez proudu“. Že se to nestává? Omyl, stává se to poměrně často, ačkoliv právě vy jste to asi nikdy nezažili.

Kábulská univerzita dostala od Slovenska centrum na výučbu o solárnych systémoch

30.12.2018 | THERMO|SOLAR
Najväčšiemu európskemu nezávislému výrobcovi slnečných kolektorov, firme THERMO|SOLAR Žiar, sa tento rok podarilo dostať svoje výrobky do krajiny, ktorá nie je na každodennom zozname odberateľov. Afganistan sa tak pridal k exotickým krajinám ako Nepál, Botswana, Omán, Maroko a ďalšie, kde solárne systémy zo Žiaru nad Hronom spoľahlivo pracujú celé roky. Informoval o tom Ján Tomčiak technický pracovník THERMO|SOLARU.

Témata 2019

Slunce v domě on-line

Stav nabití BAT:--- %
Roční soběstačnost:--- %

In-počasí v ČR
technická podpora výrobců

Partneři - Obnovitelná energie

Spolupracujeme

logo Česká peleta

Doporučujeme