Nová řada kompaktních tepelných čerpadel Alpha-InnoTec pro vnitřní instalaci s výkonem 10 a 12 kW má všechny důležité komponenty již vestavěny z výroby (mj. oběhové čerpadlo, taktovací zásobník ...)
Do TZB katalogu výrobků byl nově zařazen sortiment firmy Viessmann - tepelná čerpadla, kotle na dřevo a peletky, plynové kondenzační kotle, kotle středních a velkých výkonů, solární termické a fotovoltaické systémy, větrací systémy pro obytné prostory.
Do TZB katalogu výrobků byl nově zařazen sortiment firmy Ing. Miloslav Mužík, -MMM- SOLAR - solární kolektory.
Občanské sdružení Liga Ekologických Alternativ (LEA) si Vás ve spolupráci s partnerskou společností HiTech SOLAR Uherské Hradiště dovoluje pozvat na poslední letošní Den otevřených dveří na největší tuzemské solární elektrárně v Ostrožské Lhotě.
Dnes vychází páté letošní číslo časopisu Alternativní energie. Rozšířenými obory jsou: vytápění, využití biomasy, pelety, bionafta, fotovoltaika, tepelná čerpadla, energetická náročnost budov.