Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Jubileum a udržitelná řešení, kam až oko dohlédne

Nadcházející rok přinese řadu novinek od společnosti Fronius. Na rok 2022 připadá 30leté výročí vzniku obchodní jednotky Solar Energy a důraz bude opět kladen na udržitelnost. Nový střídač Fronius Tauro přesvědčí vynikajícími výsledky analýzy životního cyklu. Instalačním firmám bude v příštím roce při práci pomáhat nový online nástroj pro správu.


Nový Fronius Solhub v hornorakouském Steinhausu.

Hodně se očekává také v oblasti vodíku: otevřeno bude nové zařízení Solhub jako první závod na výrobu ekologického vodíku v Dolním Rakousku. A v neposlední řadě můžeme informovat o oblíbených výrobcích, jako je Fronius Wattpilot a Fronius Ohmpilot, které úspěšně doplňují segment propojování energetických sektorů.

„Třicet let zkušeností ve fotovoltaickém průmyslu, to o sobě může tvrdit málokdo. Vysoká kvalita, udržitelnost v každodenní praxi a silná partnerství z nás udělaly to, čím jsme. S hrdostí se ohlížíme za uplynulými 30 lety a stejně optimisticky hledíme do budoucnosti,“ říká Martin Hackl, Global Director obchodní jednotky Solar Energy, Fronius International GmbH. S nadcházejícím výročím představuje společnost Fronius také celou řadu novinek.

Udržitelně flexibilní: Fronius Tauro

Střídač Fronius Tauro bude od ledna dostupný ve výkonové třídě 50 kW. Má tři MPP trackery a velmi široký rozsah vstupního napětí, a proto je obzvláště vhodný pro náročné fotovoltaické projekty. Jeho dvoustěnný plášť a aktivní chlazení umožňují použití v nejnepříznivějších přírodních podmínkách. Střídač se zároveň rychle instaluje a snadno udržuje. V kombinaci s modelem Tauro Eco vzniká nepřekonatelná dvojice, pokud jde o nákladově efektivní a zároveň flexibilní projekty.

Více informací

 
 
Reklama