Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

--:--

Trane - ICS - Thermo King. Nové produkty značí nové možnosti

Trane Technologies je rodina, která má pod svými křídly firmy Trane, Thermo King a ICS Cool Energy. Díky tomu můžeme stále rozšiřovat naše portfolio.

Naše společnosti se věnují inovaci na poli chladicích strojů pro různé aplikace již mnoho let.
Díky tomu Trane Rental rozšiřuje své portfolio o nové produkty, které doplňují dosavadní evropskou pronájmovou flotilu čítající přes 2500ks strojů.
Mezi novinky patří chladicí jednotky s nízkým chladicím výkonem od 1 do 20kW. Tyto jednotky se dají využít například k procesnímu chlazení jednotlivých výrobních strojů. Dále tzv. Fan Coils, jednotky pro chlazení vnitřních prostorů s regulací od 10°C do 30°C. Nebo mrazící a chladicí kontejnery pro skladování teplotně citlivých produktů.
Velkou výhodou inovací je uspoření financí při využívání veškeré produkované energie. Proto máme k dispozici jednotky RTSF (FreeHeating). Tyto jednotky berou odpadní produkované teplo chladicích jednotek a ohřívají vlastní vodní okruh. Díky tomu můžete ohřívat vodu pro radiátory, sprchy a další běžná místa s vysokou účinností.
 

FreeCooling - využívání okolní teploty k bezkompresorovému chlazení media. Rapidně snižuje spotřebu elektrické energie.

FreeHeating - využívání odpadního tepla chladicích strojů pro ohřev vody. Například nahrazení plynových kotlů pro ohřívání vody ve SPA hotelech. Vyhřívání převlékáren u ledových kluzišť. Ohřev užitkové vody u výrobních procesů.

Inovovat znamená šetřit přírodu I Vaší peněženku. Každé zvýšení účinnosti znamená úsporu nákladů. A Každá možnost využití již produkované energie zlepšuje svět jako takový.

Trane Rental team
rental@trane.cz
+420 702 212 196

Trane Rental CZ


Trane ČR spol.s r.o.
logo Trane ČR spol.s r.o.

Pronájem průmyslového chlazení a vytápění (chladicí jednotky "chiller", mobilní klimatizace a tepelná čerpadla). Služby půjčovny "Trane Rental Services" nabízejí pronájem širokého spektra zařízení pro plánované a neplánované potřeby jako jsou průmyslové ...

 
 
Reklama