Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Fotovoltaika v logistickém centru firmy Lidl. Poslechněte si podcast

Jak získat co největší množství energie z obnovitelných zdrojů? Zdeněk Zejda ze společnosti Lidl Česká republika v.o.s. navrhl vybudování fotovoltaické elektrárny na střeše nového logistického centra firmy.

I když se snaží energiemi šetřit a chovat se úsporně, stále pro svou činnost firmy mnoho energie potřebují. Abychom se chovali co nejšetrněji k životnímu prostředí, můžeme se pokusit získat co největší množství této energie z obnovitelných zdrojů.

Z toho vycházel ve svém projektu v rámci kurzu Young Energy Europe Zdeněk Zejda ze společnosti Lidl, který ve svém projektu navrhl vybudování vlastní fotovoltaické elektrárny na střeše nového logistického centra firmy. O tom, jaká úskalí je třeba překonat, a co projekt přinese, si s ním povídáme.

  • Délka podcastu: 15 minut 41 sekund
  • Přehrát podcast #8
Česko-německá obchodní a průmyslová komora
logo Česko-německá obchodní a průmyslová komora

AHK Services s.r.o. jako 100% dceřiná společnost ČNOPK nabízí podporu a poradenství ve všech otázkách vstupu na nový trh. Globální značka DEinternational pak garantuje kvalitu a profesionální služby v síti německých zahraničních hospodářských komor (AHK).

 
 
Reklama