Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

S-Power zřizuje post ombudsmana

Jednička na českém trhu s domácí fotovoltaikou vylepšuje zákaznický servis a od dubna 2020 má svého solárního ombudsmana.


Úspěšná instalace FV elektrárny o výkonu 3,65 kWp v kombinaci s baterií a tepelným čerpadlem iDM.

Solární ombudsman je pro klienty, kteří nejsou spokojení s výsledkem vyřízení reklamace či stížnosti, případně podnětu na kvalitu služeb, nebo mají pochybnosti o jejich správném vyřízení v rámci nastaveného systémů a využili již všechny řádné i opravné prostředky.

Reklamační proces a role ombudsmana

Pro reklamaci či stížnost klient nejprve projde standardním procesem – podle povahy problému kontaktuje svého obchodního zástupce, techniky, servis, či administrativní oddělení.

Pokud klient není spokojený s výsledkem reklamačního řízení, s vyřízením stížnosti či dotazu, obrátí se na ombudsman@s-power.cz

Žádná firma, která stojí na lidech, nemůže slíbit 100% dokonalost a bezchybnost. Je ale potřeba se o ně neustále snažit. Zřízení postu ombudsmana pro klienta znamená, že se domůže pomoci, pokud chyba nastane v reklamačním procesu, nebo v zákaznickém servisu.

Přečtěte si více o solárním ombudsmanovi S-Power Energies.

S-Power Energies, s.r.o.
logo S-Power Energies, s.r.o.

Na českém trhu s fotovoltaikou působíme pod značkou S-Power Energies od roku 2016. Zakladatelé společnosti jsou aktivní v oboru slunečních elektráren v České republice a ve Velké Británii již od roku 2008. V současnosti máme více než 4 000 spokojených ...

 
 
Reklama