Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Krátký report z 27. ročníku Infothermy 2020

Na začátku tohoto roku proběhla výstava zaměřená na úsporu energií, obnovitelné zdroje a ekonomické bydlení i technologické novinky v oboru.

Od 20. do 23. ledna probíhal na ostravské Černé louce už 27. ročník mezinárodní výstavy Infotherma. Tato roky oblíbená akce se pojí k technickému pokroku, úspoře energií, obnovitelných zdrojům a ekonomickému bydlení. Stovky firem vystavovaly produkty a prezentovaly své služby ve stáncích, kde se střetly s potenciálními zákazníky osobně. Zajímavá témata, trefné dotazy, respektovaní odborníci, workshopy, semináře a diskuze na rozsáhlá témata, to všechno charakterizuje čtyřdenní maraton Infothermy. Mimo jiné byl součástí výstavy i doprovodný program, soutěže a vstupní expozice s názvem „Dům plný energie a informací“.

Diskuzních témat na Infothermě bylo opravdu požehnaně, jako příklad můžeme uvést tepelná čerpadla v praxi a teorii, Solární technika – provoz a servis, Úspory energie – fotovoltaické systémy, Zelené střechy – šance na budoucnost nebo Tepelná čerpadla nejen pro bytové domy.

Na Infothermě jste mohli potkat i společnost Solidsun s.r.o., která se specializuje na realizaci solárních elektráren, tepelných čerpadel, klimatizací a nově i rekuperací Jablotron. V expozici Solidsunu jste měli možnost vidět fotovoltaické panely, střídače, bateriové úložiště, tepelná čerpadla, klimatizace a nově zavedený rekuperační systém, který se stává žhavý produktem v portfoliu služeb této společnosti.

Pokud hledáte ekologické a ekonomické možnosti pro vaše bydlení rozhodně se nezapomeňte příští rok zastavit na Infothermě.

SOLIDSUN s.r.o.
logo SOLIDSUN s.r.o.

Česká firma Solidsun s.r.o. se specializuje na výstavbu fotovoltaických elektráren pro rodinné domy, firmy a FV parky v ČR a EU. Solární elektrárnu instalují na klíč včetně vyřízení dotace. Nově rozšiřuje nabídku o kompletní dodávku tepelných čerpadel, ...

 
 
Reklama