Veletrh úspor energií SOLAR PRAHA 2016 a Fórum Energetická soběstačnost pro domácnosti

Datum: 16.12.2015  |  Organizace: Střechy Praha s.r.o.  |  Firemní článek

Ve dnech 21. až 23. ledna 2016 se bude konat již 12. ročník veletrhu obnovitelných zdrojů a úspor energií SOLAR PRAHA. Akce proběhne v PVA EXPO PRAHA v Letňanech v souběhu s největším středoevropským veletrhem pro stavbu a renovace střech STŘECHY PRAHA a veletrhem ŘEMESLO PRAHA.

Střechy Praha s.r.o.
Jeremiášova 1422/7b
155 00 Praha 13

tel.:296 397 305-6
e-mail:
web:www.strechy-praha.cz

Veletrh SOLAR PRAHA zahrnuje veškeré alternativní zdroje energie, z nichž je jako možnost ekologicky šetrné výroby elektřiny zastoupena nejvíce fotovoltaika a solární termika. Kromě odborníků cílí na návštěvníky z řad široké veřejnosti, vlastníky a provozovatele veřejných budov, zástupce SVJ a bytových družstev, správce objektů, majitele rodinných domů i zástupce měst a obcí.

SOLAR PRAHA nabízí velkou příležitost efektivně oslovit budoucí zákazníky a nabídnout jim možnost výroby levné energie ze Slunce prostřednictvím malých elektráren na střechách, i z dalších obnovitelných zdrojů.

Doprovodný program

Pestrý program konferencí, seminářů a přednášek se bude věnovat novele Energetického zákona a zákona o podporovaných zdrojích, zkušenostem z programu Nová zelená úsporám, navrhováním a realizacím zateplení staveb, opatřením na snížení administrativní i finanční zátěže pro malé solární výrobce a rozvoji střešních fotovoltaických elektráren.

Fórum Energetická soběstačnost pro domácnosti

Fórum, které připravil odborný partner veletrhu portál Solárnínovinky.cz, je určeno pro budoucí zájemce o výrobu solární elektřiny. Fórum se bude věnovat střešní fotovoltaice, akumulaci energie a dalším aktuálním tématům jako jsou:

  • nová legislativa v oblasti připojování a provozování malých zdrojů do distribuční sítě
  • jak získat dotace na FVE, akumulátory a elektromobily
  • výhody hybridní fotovoltaiky
  • optimalizace spotřeby vyrobené elektřiny z FVE
  • systémy skladování energie z OZE
  • praktická řešení pro energetickou soběstačnost

Na Fóru vystoupí přední odborníci s dlouholetými zkušenostmi s projektováním, výstavbou, servisem a provozováním fotovoltaických elektráren.
Bezplatná poradenská centra

Po celou dobu veletrhu bude k dispozici bezplatné poradenské Centrum pro obnovitelné zdroje a úspory energií, které organizačně zajišťuje EkoWATT, přední česká poradenská společnost v oblasti energetiky, ekonomiky a životního prostředí. Odborníci ve Stavebním poradenském centru, jehož chod bude zajišťovat organizace ČKAIT a ČVUT v Praze, poskytnou informace pro všechny oblasti výstavby. K dispozici bude i Centrum fasád a poradna České fotovoltaické asociace.

Více na www.strechy-praha.cz
 

Datum: 16.12.2015
Organizace: Střechy Praha s.r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Blogger  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Projekty 2017

Partneři - Obnovitelná energie

logo VIESSMANN
logo NELUMBO
logo HOTJET

Spolupracujeme

logo Česká peleta

 
 

Aktuální články na ESTAV.czTradiční "americké knihovny" dodají vašemu interiéru osobitostEnergie spolknou více než pětinu rodinného rozpočtu. Pomůže kvalitní zatepleníKombinace dřeva a hlíny v moderním stavebnictví - novostavbyÚřad prodloužil souhlas se stavbou nové ranveje v Ruzyni