Retrofit program - výměna nefunkčních měničů a měničů s nízkou účinností za nové

Datum: 24.10.2016 4:40  |  Autor: Dalibor Žák  |  Organizace: EICERO s.r.o.  |  Firemní zpráva

Společnost EICERO, specialista na nezávislou diagnostiku a zvyšování provozního výkonu FVE, rozšířila své služby o distribuci měničů ABB a Retrofit program.

EICERO s.r.o.
Bohunická 133/50
619 00 Brno

tel.:+420 773 790 027
e-mail:
web:www.eicero.cz

EICERO je přední společností v oblasti nezávislé diagnostiky a servisu fotovoltaických elektráren. Realizovala diagnostiku na FVE s instalovaným výkonem 310MWp v České a Slovenské republice, v Německu, Rumunsku a dalších zemích.

Distribuce měničů

Od letošního roku nabízí EICERO zákazníkům kvalitní FV měniče od společnosti ABB, která patří k největším výrobcům FV měničů na světě. Produktové portfolio zahrnuje stringové měniče o výkonu 2-50 kW, ale i centrální měniče o výkonu 100-2000 kW.

Retrofit program – cesta k optimalizaci provozního výkonu FVE

Program Retrofit umožňuje optimalizovat výkon FVE a dosáhnout tak vyšších výnosů. Jde o výměnu zastaralých měničů, včetně měničů jiných značek, za nové měniče od výrobce ABB.

Retrofit by provozovatelé měli zvažovat vždy, pokud je měnič neopravitelný, záruka uplynula nebo je potřebná oprava měniče příliš finančně nákladná. Příležitostí pro výměnu jsou i situace, kdy FV měniče nevyrábí s očekávanou účinností a nepřináší požadovaný výnos.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

ČEZ ESCO loni zvýšilo tržby o 45 procent na 4,5 miliardy korun

19.4. 14:38   Tržby skupiny ČEZ ESCO, která patří do energetické skupiny ČEZ, vzrostly loni meziročně o 45 procent na 4,5 miliardy korun. Významně stoupl také zisk. více >>>

Inventura větrné energetiky v Evropě a ve světě v roce 2017

19.4.2018 | Břetislav Koč
V únoru a březnu publikovaly evropská a světová asociace větrné energetiky tradiční výroční zprávy o aktuálním stavu oboru v evropském i světovém měřítku. Celkový instalovaný výkon větrných elektráren k 31. 12. 2017 dosáhl globálně 539 581 MW, přičemž přírůstek za rok 2017 činí 52 573 MW. Evropa má na tom podíl 177 506 MW, během roku přibylo 16 083 MW.

Vzniká Svaz moderní energetiky

18.4.2018 | Svaz moderní energetiky
Jednotlivé části moderní energetiky, jako jsou obnovitelné zdroje, akumulace energie, kombinovaná výroba elektřiny a tepla, elektromobilita nebo nastupující digitální řešení spojí Svaz moderní energetiky. Jeho cílem je otevřít prostor pro rozvoj nových technologií, které zvýší konkurenceschopnost domácí ekonomiky, zlepší životní prostředí a nabídnou prostor pro uplatnění inovací.

Investice do nových větrných elektráren v Evropě mají letos růst

17.4. 14:28   Investice do nových větrných elektráren v Evropě by měly po loňském prudkém poklesu letos opět vzrůst. Pomoci k tomu má několik velkých projektů. více >>>

Ideální akumulace sluneční energie? Pokud možno ve formě tepla

12.4.2018 | Mgr. Jiří Zilvar, redakce
Když si domácnost pořídí vlastní zdroj elektřiny, pravděpodobně v úvahách dojde i k myšlence, zda by šlo sluneční energií i topit. Na topení a přípravu teplé vody připadá největší podíl spotřeby energie v domácnostech – až 80 %. Jak si lze při vytápění pomocí sluneční energií?

Témata 2018

Slunce v domě on-line

Stav nabití BAT:--- %
Roční soběstačnost:--- %

Partneři - Obnovitelná energie


logo FENIX
logo VIESSMANN
logo HOTJET

Spolupracujeme

logo Česká peleta

Doporučujeme

 
 

Aktuální články na ESTAV.czPražští radní podpořili zbourání Libeňského mostu, schválit záměr musí zastupitelstvoProč se bránit výskytu tepelných mostů? Mohou způsobit i plísně. Jsou i další důvodyPardubice dojednaly odkup pozemků pro autobusový terminálVystrojený vrt kolektorem je jednou z nejdůležitějších částí systému XI.