Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Přestal na Vaší elektrárně fungovat měnič? Zajistíme Vám rychlou a kvalitní pozáruční opravu!

FV měniče patří mezi komponenty FVE s nejvíce poruchami. Co dělat, když má měnič poruchu a skončila záruka? Na koho se obrátit? Lze opravit měniče, jejichž výrobci již neexistují?

Brněnská společnost Eicero, specialista na nezávislou diagnostiku fotovoltaických elektráren a regeneraci výkonu FV panelů vlivem působení jevu PID (Potential Induced Degradation), Vám nabízí služby pozáručního servisu fotovoltaických měničů.

Pro koho je nabídka určena a jaké služby společnost nabízí?

Jsme schopni zajistit servis téměř všech zařízení, která byla od roku 2008 na českém trhu k dostání, včetně zařízení výrobců, kteří již neexistují (například AEG, Delta, Kostal, PowerOne/Aurora, REFU-SOL, Sinvert, SMA, Solarmax a další). Při diagnostice závady měniče a stanovení rozsahu opravy, garantujeme zákazníkovi i termín dokončení opravy. Tím se lišíme od většiny ostatních servisních společností“, říká obchodní ředitel společnosti Eicero, Dalibor Žák a doplňuje: „Díky tomu, že dokážeme zajistit dodání nebo vlastní výrobu dílů a komponent, které již původní výrobci nevyrábějí nebo přestali podporovat, dokážeme dnes opravit většinu hardwarových závad měničů. Nově máme, například, k dispozici IGBT moduly, pro opravy SMA měničů řad SB a SMC 9000, 10000 a 11000, vlastní výroby.

Na provedené opravy poskytuje společnost Eicero záruku.
U měničů, které již není ekonomické opravovat, automaticky nabízí vhodnou náhradu.

EICERO s.r.o.
logo EICERO s.r.o.

Specializujeme se na realizaci, komplexní servis fotovoltaických elektráren a eliminaci jevu PID. Našim cílem je produkce zelené elektřiny, maximalizace produkce z FVE, dlouhodobá komplexní péče a udržování výkonu fotovoltaických elektráren. Díky moderním ...

 
 
Reklama