Přestal na Vaší elektrárně fungovat měnič? Zajistíme Vám rychlou a kvalitní pozáruční opravu!

Datum: 24.8.2016 4:41  |  Autor: Dalibor Žák  |  Organizace: EICERO s.r.o.  |  Firemní zpráva

FV měniče patří mezi komponenty FVE s nejvíce poruchami. Co dělat, když má měnič poruchu a skončila záruka? Na koho se obrátit? Lze opravit měniče, jejichž výrobci již neexistují?

EICERO s.r.o.
Bohunická 133/50
619 00 Brno

tel.:+420 773 790 027
e-mail:
web:www.eicero.cz

Brněnská společnost Eicero, specialista na nezávislou diagnostiku fotovoltaických elektráren a regeneraci výkonu FV panelů vlivem působení jevu PID (Potential Induced Degradation), Vám nabízí služby pozáručního servisu fotovoltaických měničů.

Pro koho je nabídka určena a jaké služby společnost nabízí?

Jsme schopni zajistit servis téměř všech zařízení, která byla od roku 2008 na českém trhu k dostání, včetně zařízení výrobců, kteří již neexistují (například AEG, Delta, Kostal, PowerOne/Aurora, REFU-SOL, Sinvert, SMA, Solarmax a další). Při diagnostice závady měniče a stanovení rozsahu opravy, garantujeme zákazníkovi i termín dokončení opravy. Tím se lišíme od většiny ostatních servisních společností“, říká obchodní ředitel společnosti Eicero, Dalibor Žák a doplňuje: „Díky tomu, že dokážeme zajistit dodání nebo vlastní výrobu dílů a komponent, které již původní výrobci nevyrábějí nebo přestali podporovat, dokážeme dnes opravit většinu hardwarových závad měničů. Nově máme, například, k dispozici IGBT moduly, pro opravy SMA měničů řad SB a SMC 9000, 10000 a 11000, vlastní výroby.

Na provedené opravy poskytuje společnost Eicero záruku.
U měničů, které již není ekonomické opravovat, automaticky nabízí vhodnou náhradu.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

ČEZ ESCO loni zvýšilo tržby o 45 procent na 4,5 miliardy korun

19.4. 14:38   Tržby skupiny ČEZ ESCO, která patří do energetické skupiny ČEZ, vzrostly loni meziročně o 45 procent na 4,5 miliardy korun. Významně stoupl také zisk. více >>>

Inventura větrné energetiky v Evropě a ve světě v roce 2017

19.4.2018 | Břetislav Koč
V únoru a březnu publikovaly evropská a světová asociace větrné energetiky tradiční výroční zprávy o aktuálním stavu oboru v evropském i světovém měřítku. Celkový instalovaný výkon větrných elektráren k 31. 12. 2017 dosáhl globálně 539 581 MW, přičemž přírůstek za rok 2017 činí 52 573 MW. Evropa má na tom podíl 177 506 MW, během roku přibylo 16 083 MW.

Vzniká Svaz moderní energetiky

18.4.2018 | Svaz moderní energetiky
Jednotlivé části moderní energetiky, jako jsou obnovitelné zdroje, akumulace energie, kombinovaná výroba elektřiny a tepla, elektromobilita nebo nastupující digitální řešení spojí Svaz moderní energetiky. Jeho cílem je otevřít prostor pro rozvoj nových technologií, které zvýší konkurenceschopnost domácí ekonomiky, zlepší životní prostředí a nabídnou prostor pro uplatnění inovací.

Investice do nových větrných elektráren v Evropě mají letos růst

17.4. 14:28   Investice do nových větrných elektráren v Evropě by měly po loňském prudkém poklesu letos opět vzrůst. Pomoci k tomu má několik velkých projektů. více >>>

Ideální akumulace sluneční energie? Pokud možno ve formě tepla

12.4.2018 | Mgr. Jiří Zilvar, redakce
Když si domácnost pořídí vlastní zdroj elektřiny, pravděpodobně v úvahách dojde i k myšlence, zda by šlo sluneční energií i topit. Na topení a přípravu teplé vody připadá největší podíl spotřeby energie v domácnostech – až 80 %. Jak si lze při vytápění pomocí sluneční energií?

Témata 2018

Slunce v domě on-line

Stav nabití BAT:--- %
Roční soběstačnost:--- %

Partneři - Obnovitelná energie


logo HOTJET
logo FENIX
logo VIESSMANN

Spolupracujeme

logo Česká peleta

Doporučujeme

 
 

Aktuální články na ESTAV.czPražští radní podpořili zbourání Libeňského mostu, schválit záměr musí zastupitelstvoProč se bránit výskytu tepelných mostů? Mohou způsobit i plísně. Jsou i další důvodyPardubice dojednaly odkup pozemků pro autobusový terminálVystrojený vrt kolektorem je jednou z nejdůležitějších částí systému XI.