Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Fotovoltaické školení od Solarity: Deye, SolarEdge, Canadian Solar a K2 Systems

Solarity Academy: přehled školení a tréninků

Společnost Solarity představila v rámci svého vzdělávacího programu Solarity Academy sérii školení a webinářů na květen a červen 2024, určených pro své zákazníky a odbornou veřejnost z oboru fotovoltaiky. Registrace na webináře je zdarma.


Hlavním tématem budou řešení od výrobců Deye, SolarEdge, Canadian Solar a K2 Systems.Ve čtvrtek 30. 5. 2024 proběhne webinář s názvem Pokročilé Ntype panely Canadian Solar a montážní systémy K2 pro C&I projekty.

Webinářem vás provedou:
  • Jan Hokeš, Technical Support, Solarity
  • Vasileios Nikolis, Senior Product Manager Modules EMEA, MSS, Canadian Solar
  • Marian Klimko, Senior Sales Manager, MSS, Eastern Europe, Canadian Solar

Webinář proběhne v češtině a na konci bude prostor pro otázky a odpovědi. Registrace na webinář je zdarma.Na čtvrtek 6. 6. 2024 je připraven webinář Hybridní střídače a bateriové řešení Deye.

Webinářem vás provedou:
  • Jan Hokeš, Technical Support, Solarity
  • Michal Kostínek, Technical Support Deye, Solarity

Účast na webináři je rovněž zdarma - registrace.Nový asymetrický měnič SolarEdge Home Hub jako součást ekosystému SolarEdge Home představí zástupci ze společnosti SolarEdge, a to na jednodenním školení, které se uskuteční 11. června v Praze. Školení je vhodné pro všechny profesionály v oboru a zájemce o nové technologie z oblasti fotovoltaiky.

Zjistíte, čím se ekosystém SolarEdge Home odlišuje od ostatních značek a naučíte se i praktické tipy a triky pro bezproblémové uvedení do provozu.

Školením provedou:
  • Tomáš Mončka, Field Services Engineer, SolarEdge
  • Petr Votický, Technical Marketing Manager, SolarEdge

Školení je zdarma - registrační formulář.


Solarity s. r. o.
logo Solarity s. r. o.

V Solarity s.r.o. poskytujeme od roku 2008 profesionální on-grid a off-grid řešení fotovoltaických systémů pro klienty v Evropě, Africe a na Blízkém východě. Spolupracujeme s instalačními firmami, distributory, EPC společnostmi, s výrobci a velkoobchody ...