Atraktivní nabídka fotovoltaického řešení pro zákazníky 3-E

Datum: 7.5.2018 02:00  |  Organizace: Europe Easy Energy  |  Firemní zpráva

Nejčastější důvody pro pořízení solárních systémů jsou finanční úspora, energetická soběstačnost, šetrnost k životnímu prostředí. Jistotu garantované dotace a možnost výkupu elektřiny nyní mohou nově získat i zákazníci Europe Easy Energy (3-E).

Nabídka fotovoltaického řešení pro zákazníky 3-E
Nabídka fotovoltaického řešení pro zákazníky 3-E

Komplexní řešení energetické soběstačnosti

Ze zkušenosti víme, že zájemci nejvíce preferují takové řešení, které jim přinese největší ekonomický efekt a zároveň zajistí určitou míru nezávislosti v případě, že se dodávky ze sítě přeruší,“ uvádí Libor Holub, obchodní ředitel Europe Easy Energy. Tím, že si domácnosti vyrobí část elektřiny pro svou spotřebu samy a neodeberou ji všechnu ze sítě, ušetří část plateb za silovou elektřinu, distribuci, systémové služby a daň z elektřiny.

Neméně zajímavým benefitem pak je, že se mohou zabezpečit proti krátkodobým výpadkům elektřiny z veřejné sítě a užívat si komfortu třeba i v době přírodních kalamit. Takové řešení využívají již zákazníci Bohemia Energy a nově jej mohou mít i zákazníci 3-E. Na technologické části firma spolupracuje opět se společností S-Power.

Co s energií, kterou nespotřebujete? Prodejte ji za aktuální tržní cenu

Pokud domácnost vyrobí elektřiny více, než sama spotřebuje, 3-E zajistí její výkup. „S naším unikátním produktem eVýkup získáte odměnu za silovou elektřinu, kterou nespotřebujete a dodáte ji do sítě. To vše bez potřeby mít licenci na výrobu elektřiny,“ vysvětluje Libor Holub a dodává: „Vaše přebytky vykoupíme za cenu platnou na velkoobchodním trhu v době dodávky přebytku do sítě.

Lze si to také představit jako virtuální baterii, kde se dodaná elektřina ukládá v podobě peněz. Výhodou je, že si domácnosti nemusí pořizovat skutečnou baterii. Peníze si pak ‘vyzvednou’ při pravidelném vyúčtování elektřiny. „Chcete-li si však vámi vyrobenou elektřinu ponechat na dobu, kdy ji budete potřebovat, stačí si vybrat řešení s bateriovým úložištěm,“ uzavírá Libor Holub.

Dopřejte si energetickou soběstačnost s elektřinou vyrobenou ze slunce i vy.

více informací na www.3-e.cz/fotovoltaika/

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Jak se žije s hybridní fotovoltaickou elektrárnou? Zeptali jsme se majitele

10.5.2018 | Mgr. Jiří Zilvar, redakce
S podporou hybridních fotovoltaických elektráren v Nové zelené úsporám se na českém trhu objevila široká nabídka těchto zařízení. Od roku 2015 jich byly stovky instalovány po celé ČR. S majitelem jedné takové elektrárny jsme udělali rozhovor.

ČR zvítězila v další solární arbitráži a nemusí platit 310 mil.Kč

4.5. 11:01   310 milionů korun (14,5 milionu dolarů) požadovali žalobci mimo jiné jako náhradu za údajné porušení česko-německé dohody o podpoře a vzájemné ochraně investic. více >>>

Solární ohřev vody na českém trhu

30.4.2018 | Bc. Jakub Venzara, ČVUT v Praze, Fakulta strojní, doc. Ing. Tomáš Matuška, Ph.D., Univerzitní centrum energeticky efektivních budov, ČVUT v Praze
V článku se uvádějí ekonomické a technické souvislosti uplatnění tepelných solárních soustav pro ohřev vody na českém trhu. V tom jsou zahrnuty investiční náklady, dotační tituly, provozní možnosti a také předpokládatelná životnost, která je přibližně dvojnásobná než ekonomická návratnost.
diskuse: 7 příspěvků, poslední 03.05.2018 10:31

ERÚ vydává výkladové stanovisko k vykazování výroby elektřiny z OZE

28.4.2018 | Rada Energetického regulačního úřadu
Překročení termínu předání údajů o výrobě elektřiny nemá dopad do existence práva na podporu a neznamená ztrátu nároku na podporu elektřiny podle zákona o podporovaných zdrojích energie, má však dopad na termín poskytnutí podpory.

V Horní Suché pokračuje výstavba továrny Magna Energy Storage

27.4.2018 | Magna Energy Storage
V továrně by se již během příštího roku měly začít vyrábět baterie s českou technologií HE3DA. Jak pokračuje její stavba?

Témata 2018

Slunce v domě on-line

Stav nabití BAT:--- %
Roční soběstačnost:--- %

Partneři - Obnovitelná energie

logo FENIX
logo VIESSMANN

logo HOTJET

Spolupracujeme

logo Česká peleta

Doporučujeme

 
 

Aktuální články na ESTAV.czPožadavky na nádrže na dešťovou vodu – III.Přijďte na konferenci NIMBY efekt - investor, město, občanéDvoupatrový hausbót: Dům na vodě poskytuje komfortní bydleníNa Vysočině přibude díky letošní státní dotaci 3,5 km cyklostezek