Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Atraktivní nabídka fotovoltaického řešení pro zákazníky 3-E

Datum: 7.5.2018 02:00  |  Organizace: Europe Easy Energy  |  Firemní zpráva

Nejčastější důvody pro pořízení solárních systémů jsou finanční úspora, energetická soběstačnost, šetrnost k životnímu prostředí. Jistotu garantované dotace a možnost výkupu elektřiny nyní mohou nově získat i zákazníci Europe Easy Energy (3-E).

Nabídka fotovoltaického řešení pro zákazníky 3-E
Nabídka fotovoltaického řešení pro zákazníky 3-E

Komplexní řešení energetické soběstačnosti

Ze zkušenosti víme, že zájemci nejvíce preferují takové řešení, které jim přinese největší ekonomický efekt a zároveň zajistí určitou míru nezávislosti v případě, že se dodávky ze sítě přeruší,“ uvádí Libor Holub, obchodní ředitel Europe Easy Energy. Tím, že si domácnosti vyrobí část elektřiny pro svou spotřebu samy a neodeberou ji všechnu ze sítě, ušetří část plateb za silovou elektřinu, distribuci, systémové služby a daň z elektřiny.

Neméně zajímavým benefitem pak je, že se mohou zabezpečit proti krátkodobým výpadkům elektřiny z veřejné sítě a užívat si komfortu třeba i v době přírodních kalamit. Takové řešení využívají již zákazníci Bohemia Energy a nově jej mohou mít i zákazníci 3-E. Na technologické části firma spolupracuje opět se společností S-Power.

Co s energií, kterou nespotřebujete? Prodejte ji za aktuální tržní cenu

Pokud domácnost vyrobí elektřiny více, než sama spotřebuje, 3-E zajistí její výkup. „S naším unikátním produktem eVýkup získáte odměnu za silovou elektřinu, kterou nespotřebujete a dodáte ji do sítě. To vše bez potřeby mít licenci na výrobu elektřiny,“ vysvětluje Libor Holub a dodává: „Vaše přebytky vykoupíme za cenu platnou na velkoobchodním trhu v době dodávky přebytku do sítě.

Lze si to také představit jako virtuální baterii, kde se dodaná elektřina ukládá v podobě peněz. Výhodou je, že si domácnosti nemusí pořizovat skutečnou baterii. Peníze si pak ‘vyzvednou’ při pravidelném vyúčtování elektřiny. „Chcete-li si však vámi vyrobenou elektřinu ponechat na dobu, kdy ji budete potřebovat, stačí si vybrat řešení s bateriovým úložištěm,“ uzavírá Libor Holub.

Dopřejte si energetickou soběstačnost s elektřinou vyrobenou ze slunce i vy.

více informací na www.3-e.cz/fotovoltaika/

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Smart grid v praxi: Nabíječka elektromobilů díky FVE a baterii pomáhá stabilizovat síť

18.9.2018 | Věra Kubátová, skupina Energon
Letos v únoru byla u pražského Výstaviště otevřena unikátní dobíjecí stanice pro elektromobily. Projekt kombinuje dobíjení elektromobilů s dalšími funkcemi: výrobou vlastní energie pomocí střešní fotovoltaiky a regulací přepětí či podpětí okolní sítě pomocí bateriového systému.

Akumulátory v energetické koncepci obce: Jak je využít a kdy se obci vyplatí?

15.9.2018 | Frank Bold Advokáti, s.r.o.
Přijďte na seminář, kde se dozvíte, jak může obec využít akumulační a bateriové systémy pro posílení své energetické soběstačnosti a energetické účinnosti. Účast na seminářích je bezplatná.

Bioplyn z krmného šťovíku

27.8.2018 | Ing. Vlasta Petříková, DrSc., České sdružení pro biomasu – CZ Biom
Pro zemědělské bioplynové stanice nestačí jen materiál z vlastní činnosti (organická hnojiva apod.), proto se doplňuje cíleně pěstovanými plodinami. Všeobecně se k tomu používá kukuřice, ale lze ji nahradit krmným šťovíkem. Má řadu výhod, například nižší náklady na pěstování a dlouhodobou vytrvalost, takže omezuje erozi půdy.
© Holger B - Fotolia.com

Súčasný vývoj integrácie fotovoltických systémov do fasád budov

20.8.2018 | Ing. Jakub Čurpek, Centrum AdMaS, Fakulta stavební, Vysoké učení technické v Brně
Článok sa zaoberá novodobými spôsobmi integrácie fotovoltiky (PV) do konštrukčnej tvorby fasád budov vo vybraných systémov. Hlavný dôraz je kladený na predstavenie najnovších konceptov ich súčasného vývoja, špeciálne v kombinácii s inými pokročilými materiálmi a technológiami.
diskuse: 1 příspěvek, 21.08.2018 07:36

Jak uložit elektřinu? Nabízí se lithium, olovo, Tesla i slaná voda

9.8.2018 | Mgr. Jiří Zilvar, redakce
Elektrické nebo tepelné akumulátory jsou dnes součástí většiny nových projektů obnovitelných zdrojů. Jejich uplatnění je však mnohem širší. I proto globální trh s akumulátory narostl během roku 2017 o více než 50 % a baterie dostaly samostatnou sekci na veletrhu The Smarter E Europe.

Témata 2018

Slunce v domě on-line

Stav nabití BAT:--- %
Roční soběstačnost:--- %

In-počasí v ČR
CAD a BIM knihovny

Partneři - Obnovitelná energie

Spolupracujeme

logo Česká peleta

Doporučujeme