Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Atraktivní nabídka fotovoltaického řešení pro zákazníky 3-E

Datum: 7.5.2018 02:00  |  Organizace: Europe Easy Energy a.s.  |  Firemní zpráva

Nejčastější důvody pro pořízení solárních systémů jsou finanční úspora, energetická soběstačnost, šetrnost k životnímu prostředí. Jistotu garantované dotace a možnost výkupu elektřiny nyní mohou nově získat i zákazníci Europe Easy Energy (3-E).

Europe Easy Energy a.s.
Na poříčí 1046/24
110 00 Praha 1

tel.:800 080 800,
e-mail:
web:www.3-e.cz
Nabídka fotovoltaického řešení pro zákazníky 3-E
Nabídka fotovoltaického řešení pro zákazníky 3-E

Komplexní řešení energetické soběstačnosti

Ze zkušenosti víme, že zájemci nejvíce preferují takové řešení, které jim přinese největší ekonomický efekt a zároveň zajistí určitou míru nezávislosti v případě, že se dodávky ze sítě přeruší,“ uvádí Libor Holub, obchodní ředitel Europe Easy Energy. Tím, že si domácnosti vyrobí část elektřiny pro svou spotřebu samy a neodeberou ji všechnu ze sítě, ušetří část plateb za silovou elektřinu, distribuci, systémové služby a daň z elektřiny.

Neméně zajímavým benefitem pak je, že se mohou zabezpečit proti krátkodobým výpadkům elektřiny z veřejné sítě a užívat si komfortu třeba i v době přírodních kalamit. Takové řešení využívají již zákazníci Bohemia Energy a nově jej mohou mít i zákazníci 3-E. Na technologické části firma spolupracuje opět se společností S-Power.

Co s energií, kterou nespotřebujete? Prodejte ji za aktuální tržní cenu

Pokud domácnost vyrobí elektřiny více, než sama spotřebuje, 3-E zajistí její výkup. „S naším unikátním produktem eVýkup získáte odměnu za silovou elektřinu, kterou nespotřebujete a dodáte ji do sítě. To vše bez potřeby mít licenci na výrobu elektřiny,“ vysvětluje Libor Holub a dodává: „Vaše přebytky vykoupíme za cenu platnou na velkoobchodním trhu v době dodávky přebytku do sítě.

Lze si to také představit jako virtuální baterii, kde se dodaná elektřina ukládá v podobě peněz. Výhodou je, že si domácnosti nemusí pořizovat skutečnou baterii. Peníze si pak ‘vyzvednou’ při pravidelném vyúčtování elektřiny. „Chcete-li si však vámi vyrobenou elektřinu ponechat na dobu, kdy ji budete potřebovat, stačí si vybrat řešení s bateriovým úložištěm,“ uzavírá Libor Holub.

Dopřejte si energetickou soběstačnost s elektřinou vyrobenou ze slunce i vy.

více informací na www.3-e.cz/fotovoltaika/

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Proběhlo největší evropské setkání peletářů – trhy s peletami dosáhly nových rekordů

19.3.2019 | Ing. Vladimír Stupavský, redakce
V únoru 2019 proběhly v rakouském Welsu tradiční odborné veletrhy a konference pod společným názvem World Sustainable Energy Days 2019.

Nejstarší fotovoltaické elektrárny v ČR vznikaly na střechách a brownfieldech

14.3.2019 | Břetislav Koč
První velké solární instalace v ČR měly výkon řádově v desítkách kilowattů. V době vysokých cen technologií se hledal prostor pro instalaci zejména na plochách, které neměly jiné využití.
© Fotolia.com

ERÚ spouští kontrolu podporovaných zdrojů energie. Co to znamená pro výrobce?

8.3.2019 | Filip Nečas, Frank Bold Advokáti, s.r.o.
ERÚ oznámil, že spouští vlnu cenových kontrol výroben energie z OZE, a to jen pár týdnů poté, co tak učinila Státní energetická inspekce. Čekají výrobce dvě kontroly téže věci?

Cenové kontroly SEI v roce 2019 – jak se na ně připravit?

6.3.2019 | Martin Maňák, Frank Bold Advokáti, s.r.o.
Kontroly se zaměří zejména na fotovoltaické elektrárny. Jak budou probíhat a na co si dát pozor?

Cínovecká deponie provádí skrývku zeminy pro budoucí těžbu lithia

5.3. 16:03   Společnost Cínovecká deponie zahájila skrývku horní vrstvy zeminy na místě budoucí těžby lithia u Cínovce na Teplicku. více >>>

Témata 2019

technická podpora výrobců

Partneři - Obnovitelná energie

Spolupracujeme

logo Česká peleta

Doporučujeme