Atraktivní nabídka fotovoltaického řešení pro zákazníky 3-E

Datum: 7.5.2018 02:00  |  Organizace: Europe Easy Energy  |  Firemní zpráva

Nejčastější důvody pro pořízení solárních systémů jsou finanční úspora, energetická soběstačnost, šetrnost k životnímu prostředí. Jistotu garantované dotace a možnost výkupu elektřiny nyní mohou nově získat i zákazníci Europe Easy Energy (3-E).

Nabídka fotovoltaického řešení pro zákazníky 3-E
Nabídka fotovoltaického řešení pro zákazníky 3-E

Komplexní řešení energetické soběstačnosti

Ze zkušenosti víme, že zájemci nejvíce preferují takové řešení, které jim přinese největší ekonomický efekt a zároveň zajistí určitou míru nezávislosti v případě, že se dodávky ze sítě přeruší,“ uvádí Libor Holub, obchodní ředitel Europe Easy Energy. Tím, že si domácnosti vyrobí část elektřiny pro svou spotřebu samy a neodeberou ji všechnu ze sítě, ušetří část plateb za silovou elektřinu, distribuci, systémové služby a daň z elektřiny.

Neméně zajímavým benefitem pak je, že se mohou zabezpečit proti krátkodobým výpadkům elektřiny z veřejné sítě a užívat si komfortu třeba i v době přírodních kalamit. Takové řešení využívají již zákazníci Bohemia Energy a nově jej mohou mít i zákazníci 3-E. Na technologické části firma spolupracuje opět se společností S-Power.

Co s energií, kterou nespotřebujete? Prodejte ji za aktuální tržní cenu

Pokud domácnost vyrobí elektřiny více, než sama spotřebuje, 3-E zajistí její výkup. „S naším unikátním produktem eVýkup získáte odměnu za silovou elektřinu, kterou nespotřebujete a dodáte ji do sítě. To vše bez potřeby mít licenci na výrobu elektřiny,“ vysvětluje Libor Holub a dodává: „Vaše přebytky vykoupíme za cenu platnou na velkoobchodním trhu v době dodávky přebytku do sítě.

Lze si to také představit jako virtuální baterii, kde se dodaná elektřina ukládá v podobě peněz. Výhodou je, že si domácnosti nemusí pořizovat skutečnou baterii. Peníze si pak ‘vyzvednou’ při pravidelném vyúčtování elektřiny. „Chcete-li si však vámi vyrobenou elektřinu ponechat na dobu, kdy ji budete potřebovat, stačí si vybrat řešení s bateriovým úložištěm,“ uzavírá Libor Holub.

Dopřejte si energetickou soběstačnost s elektřinou vyrobenou ze slunce i vy.

více informací na www.3-e.cz/fotovoltaika/

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Globální výhled trhů s peletami v roce 2018

17.7.2018 | William Strauss, Seth Walker
Zatímco peletové trhy pro vytápění domácností tvoří významnou část světové poptávky, tento přehled se zaměří na odvětví průmyslových dřevních pelet. Tedy pro dřevní pelety nižší jakosti využívané ve „velké“ energetice k výrobě elektřiny nebo tepla, popř. KVET.

Požáry fotovoltaických elektráren

16.7.2018 | kpt. Ing. Filip Nos
Pokud se zaměříme na srovnání fotovoltaické kapacity vztažené na počet obyvatel, nestojí si Česká republika v rámci EU špatně. Lze tedy usuzovat, že by fotovoltaické systémy mohly, z pohledu požární ochrany, představovat relativně významný problém. Ale je tomu skutečně tak?

Otázka za půl milionu: máte v licenci uvedený výkon na straně stejnosměrné, nebo na straně střídavé?

15.7.2018 | Filip Nečas, Frank Bold Advokáti, s.r.o.
Společnosti SE - SOLAR, provozující FVE o výkonu 1,5 MW, se nedávno podařilo vyvrátit obvinění z dvojího porušení energetického zákona. Zdánlivě triviální omyl ERÚ však provozovatel elektrárny pracně vyvracel v dva roky trvajícím správním řízení.

Sven Bauer: během tří let budou baterie bez kobaltu

12.7.2018 | Mgr. Jiří Zilvar, redakce
Lithiové baterie provázejí dvě otázky. Za prvé jejich cena a za druhé dostupnost surovin pro výrobu, zejména kobaltu. Společnost BMZ patří k největším výrobcům lithiových baterií v Evropě. Zeptali jsme se jejího ředitele Svena Bauera, jak vidí budoucnost této technologie.
© Soonthorn - Fotolia.com

Záruky původu elektřiny z OZE a možnosti jejich prodeje

5.7.2018 | Zuzana Vacková, Doucha Šikola advokáti s.r.o.
Záruky původu jsou certifikáty, které slouží koncovému spotřebiteli k prokázání, že jím spotřebovaná elektřina pocházela z obnovitelných zdrojů. Ne každý výrobce elektřiny z obnovitelných zdrojů využívá práva na vystavení a prodej těchto certifikátů.

Témata 2018

Slunce v domě on-line

Stav nabití BAT:--- %
Roční soběstačnost:--- %

CAD a BIM knihovny

Partneři - Obnovitelná energie

Spolupracujeme

logo Česká peleta

Doporučujeme

 
 

Aktuální články na ESTAV.czCIUR získal ocenění za ekologický přístup k výrobě izolace Climatizer Plus®DELTA generálním projektantem expanze výrobní haly ENGEL v KaplicíchCo všechno obsahuje běžná fotovoltaická elekrárna? Jaké potřebujete komponenty?Stavebnictví hradeckého kraje v 1. čtvrtletí rostlo o 45 procent