Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Nabídka práce: Společnost GEROtop hledá projektanta!

Chcete se stát součástí mladého progresivního týmu ve stabilní dynamické společnosti? Společnost GEROtop spol. s r.o., dodavatel špičkových systémů pro primární okruhy tepelných čerpadel, hledá do svých řad technicky zaměřeného kolegu na pozici Projektant/Technický konzultant.

Máte zájem proniknout do perspektivního oboru alternativních zdrojů energie? Jste týmový hráč? Potom možná čekáme právě na vás! Jsme společnost s 15letou zkušeností z oblasti geotermální energie, která si získala stabilní postavení na trhu v České republice i na Slovensku.

Projektant / technický konzultant

Náplň práce:
  • Tvorba projektové dokumentace, získávání podkladů, komunikace a organizace v rámci projektu
  • Konzultace a návrhy řešení zákazníkům
  • Jednání s obchodními partnery a developery, architekty
  • Aktivní účast na zpracování obchodních nabídek dle zadání
  • Podílení se na technickém vývoji
  • Technické poradenství
Požadujeme:
  • SŠ/VŠ technického směru (ideálně stavební obor)
  • Znalost TZB podmínkou (alternativní zdroje a tepelná čerpadla výhodou)
  • Zkušenosti s tvorbou projektové dokumentace výhodou
  • Velmi dobrá znalost práce na PC - MS Office, AutoCAD podmínkou
  • Pečlivost, zodpovědnost
  • Technické myšlení
  • Týmový hráč
  • ŘP sk.B
Nabízíme:
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Kvalitní zaškolení
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Firemní benefity
  • Pracoviště v Liberci
  • Pracovní doba 7:30-16:00 hod.
Zaujala vás naše nabídka práce?

Pošlete svůj životopis na e-mail: m.svacinka@gerotop.cz.

GEROtop spol. s r.o.
logo GEROtop spol. s r.o.

Společnost GEROtop nabízí kompletní služby a produkty v oblasti primárních okruhů systému země X voda pro všechny druhy tepelných čerpadel na trhu. Ke kvalitnímu TČ patří i kvalitní příslušenství. Předejdete tak pozdějšímu zklamání a poklesu výkonu až o 100 %.