Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Nástěnná tepelná čerpadla LWD 50A/ 70A/ 90A

Nová tepelná čerpadla řady LWD německého výrobce Alpha-InnoTec jsou dalším rozšířením již širokého sortimentu vzduch/voda s úkolem zajištění ještě jednodušší instalace a úspornějšího provozu.

Výrobky řady LWD sestávají z tepelného čerpadla pro venkovní instalaci s uzavřeným chladícím okruhem a v interiéru umístěným hydraulickým modulem HMD. V hydraulickém modulu je mj. integrován regulátor Luxtronik 2.0, oběhové čerpadlo topení, expanzní nádoba, pojistná skupina i elektrická topná tyč. Dalším instalačním zjednodušením je použití hydraulické věže HTD (prospekt ke stažení zde). Tato v sobě obsahuje nejen regulační a instalační příslušenství, ale i zásobník topné a teplé vody.

Oddělená instalace umožňuje využití tepelného čerpadla LWD 50A - 90A nejen v novostavbách, ale i u rekonstrukcí, a to nejen díky venkovní instalaci stroje, ale i díky vysoké výstupní teplotě topné vody. Propojení obou částí je pomocí topné vody. Jsou k dispozici s tepelným výkonem 5,6kW příp. 7,7kW nebo 9 kW.

Vaše hlavní výhody:
  • topení, ohřev TUV, variantně větrání i chlazení
  • tichý provoz - pouze 45 dB(A)*
  • vysoký topný faktor: 3,8 při A2/W35
  • výstupní teplota topné vody až 70°C
  • snadná instalace - uzavřený chladící okruh ve venkovním modulu
  • montáž na stěnu, nebo instalace čerpadla na zem
  • bezfreonové, k životnímu prostředí přátelské chladivo R29
Podrobné informace o nástěnných tepelných čerpadlech LWD 50A/ 70A/ 90A
ALPHATEC comfort systems s.r.o.
logo ALPHATEC comfort systems s.r.o.

V sortimentu německého výrobce Roth Werke GmbH naleznete systémová řešení pro všechny oblasti použití pro vytápění i chlazení. Originální Roth Tacker® systém je optimálním řešením nejen pro novostavby. Roth ClimaComfort® kompaktní systém se svou ...

 
 
Reklama