Retrofit program - výměna nefunkčních měničů a měničů s nízkou účinností za nové

Datum: 24.10.2016 4:40  |  Autor: Dalibor Žák  |  Organizace: EICERO s.r.o.  |  Firemní zpráva

Společnost EICERO, specialista na nezávislou diagnostiku a zvyšování provozního výkonu FVE, rozšířila své služby o distribuci měničů ABB a Retrofit program.

EICERO s.r.o.
Bohunická 133/50
619 00 Brno

tel.:+420 773 790 027
e-mail:
web:www.eicero.cz

EICERO je přední společností v oblasti nezávislé diagnostiky a servisu fotovoltaických elektráren. Realizovala diagnostiku na FVE s instalovaným výkonem 310MWp v České a Slovenské republice, v Německu, Rumunsku a dalších zemích.

Distribuce měničů

Od letošního roku nabízí EICERO zákazníkům kvalitní FV měniče od společnosti ABB, která patří k největším výrobcům FV měničů na světě. Produktové portfolio zahrnuje stringové měniče o výkonu 2-50 kW, ale i centrální měniče o výkonu 100-2000 kW.

Retrofit program – cesta k optimalizaci provozního výkonu FVE

Program Retrofit umožňuje optimalizovat výkon FVE a dosáhnout tak vyšších výnosů. Jde o výměnu zastaralých měničů, včetně měničů jiných značek, za nové měniče od výrobce ABB.

Retrofit by provozovatelé měli zvažovat vždy, pokud je měnič neopravitelný, záruka uplynula nebo je potřebná oprava měniče příliš finančně nákladná. Příležitostí pro výměnu jsou i situace, kdy FV měniče nevyrábí s očekávanou účinností a nepřináší požadovaný výnos.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Ekonomická návratnost investice do fotovoltaické elektrárny k pokrytí vlastní spotřeby podniku (2. část)

22.1.2018 | Ing. Petr Novotný, RENARDS dotační, s.r.o.
V prvním dílu seriálu o podpoře fotovoltaických elektráren jsme se detailně seznámili s dotačním programem, určeným pro podnikatelské subjekty. V tomto pokračování se podíváme na to, jak je to s ekonomickou návratností takových projektů.

Rekordní výroba elektřiny z obnovitelných zdrojů v Německu v roce 2017

21.1.2018 | Ing. Jan Schindler, redakce
Podíl výroby elektřiny z obnovitelných zdrojů dosáhl v roce 2017 rekordních 38,5 %. Ekologická zařízení vyrobila loni 210 terawatthodin energie a dodaly do sítě o 16,1 % více energie než v předchozím roce (181 TWh).

Evropský impuls pro další rozvoj obnovitelných zdrojů

19.1.2018 | Aliance pro energetickou soběstačnost
Evropský parlament se shodl na tom, že cíl pro navýšení podílu obnovitelných zdrojů by měl být alespoň 35 % v roce 2030. Europoslanci tak dali jasný signál, který může EU pomoci stát se opět leaderem v moderní energetice.

Europoslanci vykládají rozdílně změny v energetické politice EU

18.1. 13:26   Zcela opačně si někteří čeští europoslanci vykládají důsledky dnešního hlasování Evropského parlamentu o energetickém balíčku, které má zvýšit tlak na energetickou účinnost v EU a zvýšit podíl OZE. více >>>

Pokročilé technologie olověných akumulátorů – gel a AGM

18.1.2018 | Battery University, překlad: Petra Šrubařová
I přes rostoucí oblibu lithiových baterií jsou olověné akumulátory stále ve hře. Bodují příznivou cenou a s jejich používáním jsou dlouholeté zkušenosti. Jak se liší gelový akumulátor a akumulátor s vázaným elektrolytem?

Témata 2018

Partneři - Obnovitelná energie

logo FENIX
logo VIESSMANN
logo HOTJET

Spolupracujeme

logo Česká peleta

Doporučujeme

 
 

Aktuální články na ESTAV.czVstupenka zdarma na veletrhy FOR Pasiv, Cesty dřeva 2018 a Střechy PrahaPraktická školení i teoretické semináře Knauf v roce 2018The Box: Minimalistické bydlení s maximem pohodlí v otevřeném prostoruPlasty vydrží nejdéle v užitku ve stavebnictví