Přestal na Vaší elektrárně fungovat měnič? Zajistíme Vám rychlou a kvalitní pozáruční opravu!

Datum: 24.8.2016 4:41  |  Autor: Dalibor Žák  |  Organizace: EICERO s.r.o.  |  Firemní zpráva

FV měniče patří mezi komponenty FVE s nejvíce poruchami. Co dělat, když má měnič poruchu a skončila záruka? Na koho se obrátit? Lze opravit měniče, jejichž výrobci již neexistují?

EICERO s.r.o.
Bohunická 133/50
619 00 Brno

tel.:+420 773 790 027
e-mail:
web:www.eicero.cz

Brněnská společnost Eicero, specialista na nezávislou diagnostiku fotovoltaických elektráren a regeneraci výkonu FV panelů vlivem působení jevu PID (Potential Induced Degradation), Vám nabízí služby pozáručního servisu fotovoltaických měničů.

Pro koho je nabídka určena a jaké služby společnost nabízí?

Jsme schopni zajistit servis téměř všech zařízení, která byla od roku 2008 na českém trhu k dostání, včetně zařízení výrobců, kteří již neexistují (například AEG, Delta, Kostal, PowerOne/Aurora, REFU-SOL, Sinvert, SMA, Solarmax a další). Při diagnostice závady měniče a stanovení rozsahu opravy, garantujeme zákazníkovi i termín dokončení opravy. Tím se lišíme od většiny ostatních servisních společností“, říká obchodní ředitel společnosti Eicero, Dalibor Žák a doplňuje: „Díky tomu, že dokážeme zajistit dodání nebo vlastní výrobu dílů a komponent, které již původní výrobci nevyrábějí nebo přestali podporovat, dokážeme dnes opravit většinu hardwarových závad měničů. Nově máme, například, k dispozici IGBT moduly, pro opravy SMA měničů řad SB a SMC 9000, 10000 a 11000, vlastní výroby.

Na provedené opravy poskytuje společnost Eicero záruku.
U měničů, které již není ekonomické opravovat, automaticky nabízí vhodnou náhradu.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Ekonomická návratnost investice do fotovoltaické elektrárny k pokrytí vlastní spotřeby podniku (2. část)

22.1.2018 | Ing. Petr Novotný, RENARDS dotační, s.r.o.
V prvním dílu seriálu o podpoře fotovoltaických elektráren jsme se detailně seznámili s dotačním programem, určeným pro podnikatelské subjekty. V tomto pokračování se podíváme na to, jak je to s ekonomickou návratností takových projektů.

Rekordní výroba elektřiny z obnovitelných zdrojů v Německu v roce 2017

21.1.2018 | Ing. Jan Schindler, redakce
Podíl výroby elektřiny z obnovitelných zdrojů dosáhl v roce 2017 rekordních 38,5 %. Ekologická zařízení vyrobila loni 210 terawatthodin energie a dodaly do sítě o 16,1 % více energie než v předchozím roce (181 TWh).

Evropský impuls pro další rozvoj obnovitelných zdrojů

19.1.2018 | Aliance pro energetickou soběstačnost
Evropský parlament se shodl na tom, že cíl pro navýšení podílu obnovitelných zdrojů by měl být alespoň 35 % v roce 2030. Europoslanci tak dali jasný signál, který může EU pomoci stát se opět leaderem v moderní energetice.

Europoslanci vykládají rozdílně změny v energetické politice EU

18.1. 13:26   Zcela opačně si někteří čeští europoslanci vykládají důsledky dnešního hlasování Evropského parlamentu o energetickém balíčku, které má zvýšit tlak na energetickou účinnost v EU a zvýšit podíl OZE. více >>>

Pokročilé technologie olověných akumulátorů – gel a AGM

18.1.2018 | Battery University, překlad: Petra Šrubařová
I přes rostoucí oblibu lithiových baterií jsou olověné akumulátory stále ve hře. Bodují příznivou cenou a s jejich používáním jsou dlouholeté zkušenosti. Jak se liší gelový akumulátor a akumulátor s vázaným elektrolytem?

Témata 2018

Partneři - Obnovitelná energie

logo VIESSMANN
logo HOTJET
logo FENIX

Spolupracujeme

logo Česká peleta

Doporučujeme

 
 

Aktuální články na ESTAV.czVstupenka zdarma na veletrhy FOR Pasiv, Cesty dřeva 2018 a Střechy PrahaPraktická školení i teoretické semináře Knauf v roce 2018The Box: Minimalistické bydlení s maximem pohodlí v otevřeném prostoruPlasty vydrží nejdéle v užitku ve stavebnictví