Konference Alternativní zdroje energie 2012 - výzva k přihlášení příspěvků

Datum: 16.12.2011  |  Organizace: STP - Společnost pro techniku prostředí

Společnost pro techniku prostředí (odborná sekce 09 Alternativní zdroje energie) ve spolupráci s Československou společností pro sluneční energii (ČSSE) pořádají ve dnech 10. až 12.  července 2012 v Justiční škole v Kroměříži odbornou konferenci Alternativní zdroje energie 2012 s podtitulem „Obnovitelné zdroje tepla a chladu pro budovy“. S ohledem na vývoj evropské a tuzemské legislativy v oblasti obnovitelných zdrojů energie je udržitelné zásobování teplem a chladem budov zásadním tématem na cestě k dosažení smysluplného snížení spotřeby primární energie budov.

Konference je jedinečnou příležitostí pro setkání odborníků v široké oblasti alternativních zdrojů tepla a chladu, zahrnující především solární tepelnou techniku, tepelná čerpadla a využití energie biomasy. Konference je určena projektantům, podnikatelům v oboru Alternativní zdroje energie, pracovníkům škol, vědeckých pracovišť a institucí státní správy.

Odborné sekce se budou věnovat především následujícím tématům:

  • solární a nulové domy;
  • solární vytápění a chlazení;
  • tepelná čerpadla a využití energie prostředí;
  • nízkoenergetické chlazení;
  • mikrokogenerace;
  • spalování biomasy ve zdrojích tepla pro budovy;
  • akumulace energie (teplo, chlad);
  • kombinované systémy (teplo, chlad);
  • počítačové simulace pro systémy AZE;

a další.

Výzva k přihlášení příspěvků

Nabídku příspěvků do sborníku konference formou abstraktu v českém nebo slovenském jazyce (max. 300 slov) je možné zaslat v elektronické podobě na stp@stpcr.cz do 31. 1. 2012. Formulář abstraktu je ke stažení na webovské stránce konference http://www.azecr.cz. Vyrozumění o přijetí příspěvku na konferenci obdrží autoři elektronickou poštou včetně pokynů pro zaslání konečných textů do 28. 2. 2012.

Více informací:
http://www.azecr.cz

Podrobnosti, přihlášky:
http://www.stpcr.cz
e-mail: stp@stpcr.cz
tel.: 221 082 353

 

Hodnotit:  

Datum: 16.12.2011
Organizace: STP - Společnost pro techniku prostředíSdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Blogger  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Projekty 2017

Slunce v domě on-line

Stav nabití BAT:--- %
Roční soběstačnost:--- %

Partneři - Obnovitelná energie

logo VIESSMANN
logo NELUMBO
logo HOTJET

Spolupracujeme

logo Česká peleta

 
 

Aktuální články na ESTAV.czTradiční "americké knihovny" dodají vašemu interiéru osobitostEnergie spolknou více než pětinu rodinného rozpočtu. Pomůže kvalitní zatepleníKombinace dřeva a hlíny v moderním stavebnictví - novostavbyÚřad prodloužil souhlas se stavbou nové ranveje v Ruzyni